Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Львові шкільний бухгалтер привласнила майже 600 тисяч гривень

У Львові шкільний бухгалтер привласнила майже 600 тисяч гривень

Співробітники міліції викрили зловживання службовим становищем зі сторони головного бухгалтера середньої загальноосвітньої школи №52 міста Львова. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС у Львівській області.

Як було з’ясовано, головбух систематично вносила до бухгалтерських документів недостовірну інформацію про суми нарахованої та виплаченої зарплати працівникам установи, внаслідок чого безпідставно одержала на власний картковий рахунок бюджетні кошти в сумі 598, 06 тис. грн.

Встановлено, що посадовець, працюючи протягом 2010-2012 років на посадах головного бухгалтера та бухгалтера ССЗОШ №52, всупереч нормам ч. 2 ст. 19 Бюджетного кодексу України та п. п. 6.1-6.3 «Порядку казначейського обслуговування місцевих бюджетів» від 04.11.2002 року №205, шляхом систематичного внесення недостовірної інформації до відомостей на виплату зарплати, заявок на видачу готівки та перерахування коштів на вкладені рахунки, платіжних доручень та їх подальшого пред’явлення до УДК у Галицькому районі міста Львова, безпідставно одержала на власний картковий рахунок та платіжну картку бюджетні кошти в сумі 598, 06 тис. грн.У Львові шкільний бухгалтер привласнила майже 600 тисяч ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы