Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Блондинок!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Сергій ОРЄХОВ: «Саме нелегальні цигарки найлегше потрапляють до рук дітей»

Сергій ОРЄХОВ: «Саме нелегальні цигарки найлегше потрапляють до рук дітей»

Голова Держспоживінспекції Сергій ОРЄХОВ

Результати проведених моніторингів свідчать, що 39% магазинів, які мають право на продаж сигарет, торгують у тому числі й нелегальними цигарками. Такі приголомшливі дані опублікувала Державна інспекція з питань захисту прав споживачів ще наприкінці минулого року. На жаль, з початку 2012-го ситуація не поліпшилася. Так, за даними Державної податкової адміністрації, за січень-квітень 2012 р. з обігу вилучено 54 млн нелегальних сигарет. Залишати усе так, як є зараз, не можна. Тож про те, як розпізнати нелегальні цигарки і як з ними боротися, «Урядовому кур’єру» розповідає голова Держспоживінспекції Сергій Орєхов.

Сергію Миколайовичу, продаж тютюнових виробів у нашій країні в обхід законного шляху — не на користь її іміджеві…

— Так, саме тому ми постійно вивчаємо проблему реалізації нелегальних тютюнових виробів. Передусім проводимо моніторинг торговельних точок на території України. По суті, сигарети — це єдиний товар, незаконність реалізації якого можна встановити навіть без будь-яких перевірок. Дві стовідсоткові ознаки, які безпомилково вкажуть, що ми маємо справу з нелегальними сигаретами, — це, по-перше, брак текстів медичних попереджень про шкоду куріння для здоров’я або ці написи нанесені іноземною мовою. По-друге, відсутні українські марки акцизного збору.

— Хто найчастіше продає нелегальні сигарети?

— Пальма першості тут — за продажем «з рук». А в такому випадку держава програє двічі: не отримуючи акцизу із сигарет і коштів за ліцензії на продаж тютюнових виробів.

Але крім економічної сторони, нас тут дуже турбує інший — соціальний — аспект. Саме нелегальні цигарки найлегше потрапляють до рук неповнолітніх. Для тих, хто торгує «з рук», правил торгівлі не існує — і вони продають шкідливий товар навіть дітям.

— Як Держспоживінспекція планує надалі боротися з нелегальними сигаретами?Сергій ОРЄХОВ: «Саме нелегальні цигарки найлегше потрапляють ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости

03:00, 01.01.1970

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}