Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Анґела Меркель виступає за двошвидкісну Європу

Анґела Меркель виступає за двошвидкісну Європу

Анґела Меркель виступає за більш глибоку політичну та економічну інтеграцію в Європі. Про це вона заявила в інтерв‘ю одному з німецьких каналів. Канцлер Німеччини каже, що Європі потрібен не лише бюджетний, а й фіскальний союз. Це питання стане основною темою для обговорення на саміті ЄС в кінці червня.

«Ті, хто вже увійшов до складу валютного союзу, мають стати ближче. Ми повинні залишатися відкритими, щоб дати можливість тим, хто бажає, приєднатися до нас. Але нам не можна стояти на місці й не рухатися вперед тільки через те, що той чи інший не хоче приєднатися до нас».

Канцлер знову каже про необхідність двошвидкісної Європи, але цього разу — в політичному плані. Анґела Меркель також підтримала пропозицію Єврокомісії створити «банківський союз», що охопить не лише єврозону, а усі країни ЄС. Союз передбачатиме єдиний європейський режим для роботи банків, централізоване керівництво та єдину схему банківських гарантій. Канцлер обговорить питання політичної інтеграції в Європі на сьогоднішній зустрічі з британським прем‘єром Девідом Камероном.Анґела Меркель виступає за двошвидкісну Європу, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}