Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Дітям показали мрію

Дітям показали мрію

ТУРБОТА

Микола Азаров разом із вихованцями Черкаського дитячого будинку побував на головній футбольній арені країни

«Ми разом з вихованцями Черкаського дитячого будинку відвідали «Олімпійський». Дітям він надзвичайно сподобався, і мені теж. Ми збудували його для проведення Євро-2012, але насправді він збудований для всіх нас, щоб мали можливість займатися спортом. Ми дуже велику увагу приділяємо розвитку спорту — не тільки футболу, а й усіх видів спорту. Хочемо, щоб у всіх наших дітей був шанс реалізуватися в житті», — зазначив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр із дітьми оглянув роздягальню національної збірної України з футболу, а потім разом пройшли на поле через тунель, яким виходитимуть футболісти під час матчів Євро-2012. На полі Микола Азаров символічно зіграв з дітьми у футбол.

Глава уряду підкреслив, що йому дуже приємно, адже здійснилася мрія дітей з провінційного дитячого будинку, які змогли побувати на головній футбольній арені країни. «Потрібно, щоб ви завжди прагнули в усьому бути першими, перемагати у всіх змаганнях. Це для вас хороший шанс досягти успіху не лише у спорті, а й у житті загалом», — сказав Микола Азаров.

Прем’єр у ролі гіда... Дітлахи на це й не сподівалися. Фото Олега МАРКЕВИЧА

Він вручив дітям подарунки із символікою Євро-2012: м’ячі, футболки, кепки. Також глава уряду передав Черкаському дитбудинку сертифікати на придбання спортивного інвентарю. «Відчуваю, що всі ви любите футбол. Я це побачив. І тому хочу подарувати вашому дитбудинку футбольні м’ячі, надувні басейни та інший спортивний інвентар, оскільки ми прагнемо, щоб ви росли здоровими». У свою чергу вихованці дитбудинку подарували Миколі Азарову свої доробки, зроблені власноруч.

Прем’єр пообіцяв дітям під час найближчої робочої поїздки на Черкащину відвідати їхній дитячий будинок.Дітям показали мрію, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы