Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сенсаційна знахідка: назву Віфлиєм вперше підтвердив археологічний артифакт

Сенсаційна знахідка: назву Віфлиєм вперше підтвердив археологічний артифакт

Археологи під час розкопок в Єрусалимі знайшли шматок глини з написами давньоєврейською мовою, що містять згадку про місто Віфлеєм, де народився Ісус Христос.

За словами археологів, окрім текстів Біблії, це перше свідчення існування Віфлеєму в період Першого Храму (X-VI-го сторіччя до нашої ери).

На знахідку, що має діаметр усього майже 1.5 сантиметру, натрапили під час просівання ґрунту під час археологічних розкопок в національному паркові Емек Цурім.

«Знайдена нами булла відноситься до сьомого року правління одного з царів Іудеї VIІ-го сторіччя до нашої ери — Езекії, Манассії або Іоссії», — розповідає керівник розкопок Елі Шукрон.

Булла або відбиток, який лишають на глині, супроводжувала вантаж, що прямував із Віфлеєму до Єрусалиму.

На думку археологів, вона належала до так званих «фіскальних булл», які використовували в адміністративних цілях під час підрахування податку.

Напис на буллі містить згадку про Віфлеєм, один із найдавніших міст планети та батьківщину Ісуса Христа.

«Це перший випадок, коли Віфлеєм або Бейт-Лехем з'являється не в Біблії, а в археологічній знахідці, що відноситься до періоду Першого Храму. Знахідка підтверджує інформацію про те, що Віфлеєм був частиною Іудейського царства та існував понад 2700 років тому», — каже Елі Шукрон.

Віфлеєм уперше згадується в Біблії як місце, неподалік від якого померла та була похована Рахіль, одна з дружин патріарха Іакова.Сенсаційна знахідка: назву Віфлиєм вперше підтвердив ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы