Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Добавки з кальцієм підвищують ризик серцевого нападу

Добавки з кальцієм підвищують ризик серцевого нападу

Німецькі фахівці з Дослідницького ракового центру у Гейдельберзі попереджають: добавки з кальцієм, які приймають літні люди для зміцнення кісток, підвищують ризик серцевого нападу. Краще отримувати кальцій зі збалансованою дієтою.

Цей висновок експерти озвучили після обстеження 23980 людей протягом 10 років. Порівняли кількість серцевих нападів у групах які приймали і не приймали кальцій.

Серед 15959 людей, які не пили БАДи, був зафіксований 851 напад. А ось люди з другої групи на 86% частіше потрапляли до лікарні з серцевим нападом. На думку вчених, це свідчить про те, що добавки провокують напад. Щоправда, за рахунок чого, встановити поки не вдалося.

Ян Рейд і Марк Болланд з Університету Окленда підтверджують: судячи з усього, добавки з кальцієм не так вже й безпечні. Потім, вони не відрізняються і особливою ефективністю. В цілому, збалансований раціон повинен давати людині кальцій в належному обсязі. Тому більшості не потрібні ці БАДи.Добавки з кальцієм підвищують ризик серцевого нападу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}