Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Історія, над якою можна посміятися, поплакати і подумати

Історія, над якою можна посміятися, поплакати і подумати

В рамках святкування Дня Європи в Україні на сцені Національного академічного театру опери і балету ім. Т. Шевченка показали балет-триптих «Перехрестя». Захід організовано Міністерством культури України за підтримки Міністерства закордонних справ та Спілки композиторів України. Учасниками проекту стали відомі в Україні і за її межами митці. Композитор Мирослав Скорик розповів, що коли писав музику, «пережив різні емоції. Радість, сум, страх, паніка — різні! Що робиться у світі, що оточує людину — це все відображається в музиці».

Лібрето до балету-триптиха хореограф Раду Поклітару написав на три концерти Скорика: шостий, другий і сьомий. Саме в такому порядку скомпонована композиція вистави, яка складається з трьох двадцятихвилинних мініатюр, об’єднаних однією концепцією. Сам композитор дуже втішений тим, що Раду максимально коректно поставився до його музики — не просив нічого змінювати чи скорочувати.

— Мені хотілося створити виставу, яка б зачіпала глядача, тому що я за театр співпереживання! — розповідає Раду Поклітару.

Так народилися три окремі історії, пов’язані спільною ідеєю — людським буттям. Посилює враження від спектаклю сценографія, яку спеціально для балету створив художник-новатор Олександр Друганов. У ній — і безкінечний космос, і давні символи буття, і навіть ілюстрації з енциклопедії Дідро. Все це в результаті — музика, хореографія і картинка — і лякає, і смішить. Але, врешті, перемагає кохання, яке вище за все на Землі.

— Ми намагалися показати, що можна гармонійно поєднувати класичне мистецтво із сучасним. І бачимо, що це вдалося. Я називаю нашу виставу пілотним проектом, адже, сподіваюся, в майбутньому будуть не менш цікаві проекти, які ми зможемо показати на кращих світових сценах, — вважає міністр культури Михайло Кулиняк.Історія, над якою можна посміятися, поплакати і подумати, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы