Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміни у законодавстві: підприємства-банкурити ліквідовуватимуть у 12-ти місячний термін

Зміни у законодавстві: підприємства-банкурити ліквідовуватимуть у 12-ти місячний термін

Міністерство юстиції України розробило законопроект, яким пропонується прискорити процедуру банкротства, тобто через 12 місяців роботи арбітражного керівника починати ліквідацію компанії.

Відповідний проект закону «Про внесення змін до деяких законів України з питань банкротства» опублікований на офіційному сайті Мін'юсту.

«езультатом ухвалення Закону стане уточнення положень ряду законів, завдяки чому буде підвищено ефективність здійснення процедур банкротства і зменшено можливість зловживань під час виробництва у справі про банкротство», — зазначають у відомстві.

Зокрема, документ передбачає заборону на подовження 12-місячного граничного терміну процедури банкротства підприємства.

Крім того, Мін'юст пропонує надати можливість у разі наявності обгрунтованих сумнівів за клопотанням державного органу з питань банкротства призначення господарським судом судової експертизи з визначення початкової вартості майна боржника.

«Така норма дозволить уникнути умисного заниження початкової вартості майна боржника у процедурах банкротства», — вказується в записці пояснення до законопроекту.

Також пропонується заборонити призупинення процедури банкротства при оскарженні рішення про початок процедури банкротства.

Мін'юст запропонував уточнити й визначення поняття «банкротства»: визнана господарським судом нездатність боржника відновити свою платоспроможність і погасити встановлені в порядку, визначеному справжнім законом, грошові вимоги кредиторів не інакше як через вживання судових процедур, передбачених законом.Зміни у законодавстві: підприємства-банкурити ліквідовуватимуть ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 10. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}