Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Економічне диво: Японія повертається на шлях зростання

Економічне диво: Японія повертається на шлях зростання

У першому кварталі цього року японська економіка зросла на 1%, порівняно із першими трьома місяцями. У річному вимірі зростання склало понад 4%. Це на 0,6% більше, аніж прогнозували фінансові аналітики.

Головними факторами зростання називають інвестиції та збільшення споживання. Цьому, зокрема, посприяли державні виплати, спрямовані на подолання наслідків торішнього землетрусу й цунамі. Прем'єр-міністр країни обіцяє постраждалим районам додаткові вливання в розмірі 250 мільярдів доларів.

Японські показники вдвічі перевищують рівень зростання у США. Японія також випередила найстабільніші європейські країни — Німеччину, Велику Британію та Францію. Експерти переконані: третя найбільша економіка світу почала відновлюватися.Економічне диво: Японія повертається на шлях зростання, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}