Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

ЄС виробив нові правила про банківські капітали

ЄС виробив нові правила про банківські капітали

«Які резерви мусять обов’язково мати банки для власного захисту? Востаннє міністри фінансів 27 країн ЄС обговорювали це питання тут, у Брюсселі, впродовж 15 годин — і не ухвалили офіційного рішення. Британія вимагала більшого, ніж інші партнери, але у вівторок вона підкорилася більшості»,- повідомляє кореспондентка Євроньюз Одре Тільв.

Отже, міністри фінансів ЄС погодилися на більш суворі правила щодо банківських капіталів. Мета — проста: запобігти іншій фінансовій кризі. Британія вже кілька років сперечалася з іншими країнами ЄС про те, які заходи будуть найкращими для попередження кризи.

«Багато країн наголосили: необхідно звернути увагу на те, як рішення однієї країни позначаються на сусідніх країнах, як підвищення капіталу в одних країнах може призвести до зменшення кредитів в економіці сусідніх країн»,- заявив Мішель Барньє, Комісар ЄС з внутрішнього ринку.

Нині країни ЄС мають обговорити нові правила про банківський капітал з Європарламентом. У його підтримці не сумнівається Андерс Борґ, міністр фінансів Швеції:

«Я думаю, що євродепутати розуміють: або ми збільшуємо капітал банків, або витрачаємо гроші платників податків. Зробити вибір дуже легко — на користь більшого капіталу банків».

Планується, що нові правила наберуть чинності наступного року. Таким чином більше 8 тисяч європейських банків мають стати краще захищеними.ЄС виробив нові правила про банківські капітали, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости

Бути як не всі
11:23, 25.05.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}