Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уроки минулого не повинні забуватися

Уроки минулого не повинні забуватися

ВШАНУВАННЯ

Напередодні святкування 67-ї річниці Перемоги Президент відвідав Національний музей історії Великої Вітчизняної війни

Віктор Янукович оглянув музейну експозицію та поспілкувався з ветеранами. Звертаючись до них, глава держави наголосив на важливості використання досвіду у вихованні молоді. «Неоціненний досвід наших шановних ветеранів, їхній незламний дух та високі моральні цінності, загартовані в жорстоких боях, повинні стати надійним фундаментом для виховання підростаючого покоління», — сказав Президент. На його переконання, саме нерозривний зв’язок поколінь є запорукою повноцінного і стабільного розвитку Української держави та її майбутнього.

Нині, на думку Віктора Януковича, світ переживає непрості часи: йдеться про складну економічну ситуацію, загострення конкуренції за ресурси і сфери впливу, поширення популізму та екстремізму в політиці. «Тому так важливо у дні, коли ми відзначаємо чергову річницю Перемоги, зробити правильні висновки з уроків минулого», — підкреслив він.

У цьому контексті глава держави подякував усім дослідникам, які протягом багатьох років збирають і вивчають документи та свідчення про історію війни, повертають із небуття імена загиблих героїв, ведуть активну просвітницьку роботу. Окремо він висловив сподівання, що й молодь продовжить традицію шанобливого ставлення до історії свого народу.

Усмішка переможців лише підкреслює їхню мужність. Фото з офіційного інтернет-представництва Президента України

Окрім цього, Президент наголосив, що перемога у Великій Вітчизняній війні сприяла утвердженню гуманістичних цінностей сучасного світу. «Саме завдяки духовній цілісності наших батьків і дідів, мужності поряд з милосердям стало можливим утвердження тих гуманістичних цінностей, якими зараз пишається цивілізований світ», — сказав він.

Віктор Янукович підкреслив, що українці навіть у найважчі моменти своєї історії зберігали гуманістичний світогляд. І саме ці риси народу стали визначальними на шляху до Великої Перемоги.

Глава держави привітав ветеранів із майбутнім святом та подякував їм за внесок у здобуття Перемоги. «Сучасна цивілізація, всі її новітні здобутки, технології та добробут завдячують своїм існуванням простим солдатам і офіцерам, які зламали хребет гітлерівському Третьому рейху. Вам, ветеранам і героям, наш доземний уклін і вічна шана», — передає слова Президента його прес-служба.

А потім він закликав присутніх на зустрічі дітей: «Користуйтеся кожною нагодою для спілкування з нашими ветеранами. Будьте гідними їх у своїх намірах і вчинках. Плекайте в собі віру в добро і правду. Любіть цю землю так само віддано, як наші батьки і діди, і передавайте цю любов наступним поколінням українців».

Присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання. А на згадку про зустріч ветеранів із Президентом було зроблено пам’ятне фото. Ветерани також отримали від глави держави в подарунок годинники.Уроки минулого не повинні забуватися, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы