Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Перемога не потребує історичної переоцінки

Перемога не потребує історичної переоцінки

ПАМ’ЯТЬ

Усвідомлення подвигу воєнного покоління міцнішає разом із загальнолюдськими цінностями, за якими живуть цивілізовані країни

Приглушене освітлення, квадратне полотно екрана, на якому знову й знову спливають кадри фронтової кінохроніки, воєнні пісні та марші — такою атмосферою вчора зустрічав ветеранів Клуб Кабінету Міністрів. За круглим столом розмістилися не лише ті, хто здобував славу на полях Великої Вітчизняної. Думками і враженнями жваво обмінювалися ветерани радянської епохи різних поколінь і часів незалежності, зокрема воїни-інтернаціоналісти й учасники миротворчих операцій. Адже всі вони вважають День Перемоги особистим святом.

За орденськими планками і нагородами важко було приховати яскравий блиск двох зірок Героя Радянського Союзу. Одна з них — ще часів Великої Вітчизняної — належала генерал-майорові в синьому мундирі з виправкою справжнього вояка. Друга контрастувала з лацканом темного цивільного піджака людини знач но молодшого покоління. Втім, цінність цих нагород не залежить від часу їх отримання.

Йому також не підвладні й пісні про війну. Здається, їх знаєш напам’ять, але за перших акордів щоразу завмирає кожна клітина єства, кожен нерв. Особливо в оточенні тих, про кого ці пісні, власне, і складено.

Музичний фон у залі припинився з появою Прем’єр-міністра Миколи Азарова. Проте атмосфера від того не стала менш святковою. З ветеранами спілкувався не лише глава уряду, а передусім людина, яка шанує їхній подвиг і схиляється перед героїзмом тих, хто захистив свою Батьківщину і весь світ від фашистського поневолення.

Тому применшувати значення Великої Перемоги нікому не дано права, наголосив Прем’єр. Як і переоцінювати її та хід історії. Важко навіть уявити, що було б у разі протилежного розвитку подій, адже така вірогідність у 1941 році була надзвичайно високою, вважає Микола Азаров. На щастя, цього не сталося, і травень асоціюється у нас не лише із цвітінням бузку, а й і з цим величним святом.

Микола Азаров не став обтяжувати людей масивом цифр різноманітних підвищень, доплат чи компенсацій. Хоча цього року вони справді зросли, і отримають їх напередодні свята ветерани Великої Вітчизняної, колишні миротворці та афганці.

Ветеранам було набагато цікавіше дізнатися про плани уряду щодо впорядкування Парку Слави, зокрема створення Алеї героїв з бюстами славетних українців. Початок їй було покладено із встановленням пам’ятника нашому землякові, тричі Герою Радянського Союзу Іванові Кожедубу.

Учасники зустрічі презентували главі уряду проекти такої алеї з іменами героїв. Розглянуто його буде найближчим часом, пообіцяв Микола Азаров після побіжного ознайомлення з документами. Загалом говорив він мало. Більше слухав і робив помітки. Проблем-бо ж вистачає у всіх, і ветеранські організації — не виняток.

Висновок було зроблено простий і однозначний: урядовцям і особисто Прем’єр-міністру слід частіше зустрічатися з ветеранами, принаймні двічі на рік. Користь від цього буде обопільною.

ВІТАННЯ

Дорогі ветерани, шановні співвітчизники!

Щиро вітаю Вас з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

67 років минуло від дня перемоги над фашизмом, але відлуння війни, яка забрала життя 10 мільйонів наших співвітчизників, ми чуємо і сьогодні.

Ми завжди пам’ятатимемо, якою дорогою ціною було здобуто мир в нашій країні. І в цей світлий травневий день доземно вклоняємося визволителям, завдяки яким маємо можливість жити, працювати, плекати дітей.

Дякуємо всім, хто у важкі повоєнні роки підіймав Вітчизну з руїн, відроджував міста й села. І наш обов’язок — бути гідними героїчних батьків і дідів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, миру, злагоди, натхнення для втілення в життя задумів і сподівань.

Хочу запевнити, що Уряд і надалі докладатиме усіх зусиль для задоволення потреб та захисту інтересів ветеранів, вшанування пам’яті загиблих і збереження надбань Великої Перемоги.

Вічна пам’ять всім, хто поліг у боях! Честь і слава живим героям!

З повагоюПеремога не потребує історичної переоцінки, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}