Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Прощавай, дитинство!

Прощавай, дитинство!

Водночас з прагненням пришвидшити її десь у підсвідомості заявляє про себе й жаль за тим, що є, так не хочеться (звичайно, не всім) прощатись з дитинством і усталеним життям під опікою батьків та вчителів. Так, йдеться про закінчення школи. Цього року, за попередніми прогнозами, в Україні буде 325 тисяч випускників. Торік було 214,9 тисячі. Тож тим, хто вступатиме до вищих навчальних закладів, доведеться складніше, ніж їхнім попередникам. Якщо торік, образно кажучи, університети полювали за абітурієнтами, то нині конкурси зростуть. А тому оцінки незалежного оцінювання і середній бал атестата мають бути високими. І щоб ступити крок до омріяної професії, ой як багато доведеться попрацювати.

Так зустріли останній дзвоник випускники столичної гімназії «Синьоозерна» №257. Фото Володимира ЗАЇКИ

Так уже склалось, що останні роки молодь орієнтували лише на вступ до вищих навчальних закладів. Не всі вони рівноцінні, не всі випускники знаходили роботу. Тим часом держава потребує кваліфікованих робітничих кадрів. Престиж і заробітки багатьох робітників значно вищі, ніж в окремих спеціалістів, яких готують університети.

Тому перш, ніж обрати життєвий шлях, випускник школи має зважити, що він хоче робити і чи зможе займатись справою, яку обирає. Порада дорослих у цьому випадку зайвою не буде.Прощавай, дитинство!, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}