Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Уночі 6 травня повний місяць буде незвично яскравим

Уночі 6 травня повний місяць буде незвично яскравим

Повний місяць уночі проти 6 травня буде незвичним — у цей момент Місяць наблизиться на мінімальну відстань до Землі та буде на 14% більше і на 30% яскравіше. Про це повідомляє РІА «Новости» з посиланням на NASA.

Уночі проти 6 травня Місяць буде проходити точку перигею — найближчу до Землі точку своєї орбіти. О 03:34 за Гринвічем (06:34 за київським часом) відстань до Місяця становитиме 356 953 км. Середня відстань від Землі до Місяця дорівнює приблизно 384 тисячам кілометрів, тобто Місяць буде приблизно на 16 тис. км ближче до нашої планети.

Водночас Місяць ніколи не віддаляється від центру Землі більш ніж на 406,7 тисячі кілометрів і не наближається ближче, ніж на 356,41 тисячі кілометрів, передає УНН.

Оскільки момент проходження перигею цього разу збігався із фазою повного місяця, Місяць з погляду земного спостерігача видається на 14% більшим і світить на 30% яскравіше, ніж у «звичайний» повний місяць.

У 2011 році схожа подія спостерігалося 19 березня — тоді Місяць був ще ближче — на відстані 356 577 км.Уночі 6 травня повний місяць буде незвично яскравим, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}