Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Протягом двох років «Apple» реалізувало майже 67 мільйонів планшетів

Протягом двох років «Apple» реалізувало майже 67 мільйонів планшетів

iPad — електронний пристрій «яблучної» імперії, який продали найбільше. За два роки з моменту анонсу першої моделі Apple реалізувала майже 67 мільйонів планшетів. Для порівняння: щоб продати таку ж кількість «Маків», кишенькових плеєрів iPod і комунікаторів iPhone компанії знадобилося відповідно 24, 5 і 3 роки.

Поки найпопулярнішим продуктом Apple, що здобувається вперше, залишається iPod: 69% американських домогосподарств заявили, що їх першим гаджетом Apple став саме кишеньковий плеєр. Однак аналітики NPD вважають, що планшети iPad мають всі шанси обігнати «Айпод».

У 2011-му, за оцінками Gartner, по всьому світу було реалізовано майже 60 мільйонів планшетів на різних програмно-апаратних платформах. На iPad припало майже 40 мільйонів штук; частка Apple склала 67%.

У нинішньому році, за прогнозами, поставки планшетних ПК можуть досягти 119 мільйонів штук, що буде відповідати практично 100-процентному зростанню в порівнянні з 2011 роком. «Apple» з 73 мільйонів проданих «айпадів» і часткою в 61,4% залишиться лідером ринку.Протягом двох років «Apple» реалізувало майже 67 мільйонів ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}