Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Нацбанк матиме власний телеканал «Банк-ТВ»

Нацбанк матиме власний телеканал «Банк-ТВ»

У НБУ з'явився свій телеканал — «Банк-ТВ». До кінця літа телеканал у тестовому режимі, а вже з 24 серпня планує перейти на повноцінний режим. Як відзначили в НБУ, його мета — якомога більш оперативно, повно, точно, доступно і яскраво розповідати українцям про реальну ситуацію в економіці України.

Формат телеканалу НБУ — інформаційно-просвітницький, передачі в ефірі транслюватимуться цілодобово. Новини — щогодини. На відміну від багатьох нових телеканалів, що ретранслює «чужі» передачі, в Нацбанку налаштовані зробити упор на власні оцінки та коментарі.

Телеканал буде оперативно транслювати фінансові новини, велику кількість загальноосвітніх та спеціалізованих програм, банківської та фінансової інформації, економічну аналітику, огляди ділової преси, авторські програми, програми центральних банків та інформаційних агентств інших країн.

Приблизно 70% ефіру займуть новини та інтерв'ю з керівниками НБУ, 20% — фінансово-економічні огляди, наприклад, про розвиток Центробанків світу, поради, як використовувати і куди краще вкласти наявні гроші.

В НБУ підкреслюють, що телеканал створений не тільки для банкірів і фінансистів, а й для підвищення загальної економічної і фінансової грамотності населення.

Зараз сигнал телеканалу НБУ передається по супутнику Astra 1G (оператор телекомунікацій — ДП Укркосмос).

Переглянути передачі можна і в кабельних мережах. А зовсім скоро фінансова інформація з перших рук з'явиться і в національному цифровому пакеті програм поряд з провідними українськими телеканалами.Нацбанк матиме власний телеканал «Банк-ТВ», автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}