Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Лікарів забезпечать сучасними знаннями

Лікарів забезпечать сучасними знаннями

МЕДРЕФОРМА

У рамках Всеукраїнської освітньої кампанії медики безкоштовно отримують спеціалізовану періодику

Система охорони здоров’я у нашій країні давно підійшла до тієї критичної межі, за якою — прірва. Тож її реформування — один з найбільш актуальних напрямків перетворень у суспільстві. Та ні нові закони, ні схеми реорганізації медичних закладів, якими б сучасними вони не були, не зможуть працювати на повну потужність, якщо не відповідатиме сучасним вимогам професійний рівень українських лікарів. «Відсутність професійних знань у медицині, — влучно зазначив з цього приводу народний депутат України, член Комітету ВР з питань охорони здоров’я Віктор Корж, — не компенсуєш нічим, тож без масштабної просвітньої акції нам не обійтися».

Саме тому на початку цього року — за ініціативи профільного парламентського комітету і фінансової підтримки фармкомпанії «Nycomed: a Takeda Compani» та Міжнародного благодійного фонду сприяння розвитку медичної й фармацевтичної науки та освіти «Ланцет» — була започаткована масштабна освітня кампанія «Сучасні медичні знання — кожному лікареві». У її рамках 7 тис. вітчизняних неврологів (а це практично всі фахівці цього напрямку) та 5 тис. терапевтів отримають передплату на вузькопрофільні медичні журнали, а також візьмуть участь у семінарах, які проводитимуть провідні лікарі-практики.

Відтепер наші лікарі щомісяця, хоч загальна вартість передплати — понад 10 млн грн, безкоштовно отримують профільні журнали «Therapia. Украинский медицинский вестник» і «The Lancet Neurology». «У цих виданнях — актуальна інформація про розвиток медичних технологій, появу нових лікарських засобів, новітні методи діагностики й лікування, — роз’яснює голова компанії «Nycomed: a Takeda Company» в Україні Євген Заїка. — Чому саме ці видання, зрозуміло: терапія — найпоширеніша лікувальна спеціальність, а інсульт, якщо говорити про серцево-судинні захворювання, нині є лідером серед причин смертності». Окрім того, за офіційними даними, в Україні понад 160 тис. дітей першого року життя мають проблеми нервово-психічного характеру, упоратись з якими без сучасних знань просто неможливо.Лікарів забезпечать сучасними знаннями, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}