Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У дні матчів Євро-2012 харківське метро працюватиме цілодобово

У дні матчів Євро-2012 харківське метро працюватиме цілодобово

Під час матчів чемпіонату Європи з футболу 2012 року, які пройдуть у Харкові, метрополітен працюватиме цілодобово. Про це сьогодні під час сесії Харківської міськради повідомив директор Департаменту транспорту і зв'язку міськради Сергій Дульфан. Він уточнив, що в дні матчів працювати цілодобово будуть усі станції метрополітену, окрім «Спортивної» і «Метробудівників ім. Ващенка», де будуть обмеження щодо виходу зі станцій, оскільки більша частина виходів буде знаходитися за огорожами.

Як повідомлялося раніше, до Євро-2012 на деяких ділянках харківських доріг, у тому числі і на вул. Плеханівській від вул. Кірова до стадіону «Металіст», встановлять металеві огорожі, щоб у цілях безпеки розмежувати транспортні й пішохідні потоки.

Також С. Дульфан зазначив, що цілодобово працюватиме не тільки метрополітен, але й увесь інший транспорт. «Зменшення рухомого складу транспорту під час проведення матчів Євро-2012 не планується. Весь транспорт вийде на маршрути», — підкреслив директор Департаменту транспорту і зв'язку.

ДОВІДКОВО

Фінальна частина чемпіонату Європи з футболу 2012 року пройде з 8 червня до 1 липня в Польщі й Україні. Харків є одним з чотирьох українських міст (разом із Донецьком, Києвом і Львовом), які приймуть матчі фінального турніру чемпіонату.

Згідно з жеребкуванням Євро-2012, у Харкові всі три матчі групового етапу зіграє збірна Нідерландів: 9 червня (початок о 19:00) на стадіоні «Металіст» відбудеться матч Нідерланди-Данія, 13 червня (21:45) — Нідерланди-Німеччина і 17 червня (21:45) — Нідерланди-Португалія.У дні матчів Євро-2012 харківське метро працюватиме ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}