Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зміна власника житла: хто відповідає за борги?

1
13:13, 20.09.2024
Зміна власника житла: хто відповідає за борги?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник квартири, яку планую продати. Однак, виникли деякі складні обставини, які можуть вплинути на процес передачі власності. По-перше, в квартирі проживає мій неповнолітній син, і я не впевнений, як це може вплинути на продаж. По-друге, є певні борги за комунальні послуги, які я планував сплатити після продажу квартири. Отже, моє питання досить складне і багатогранне. Я хотів би знати, які юридичні наслідки мене очікують у зв'язку з продажем квартири з неповнолітнім мешканцем і невиплаченими комунальними боргами? Хто буде відповідати за ці борги після продажу квартири - я, як попередній власник, чи новий власник? Що стане з правами мого сина на житло після продажу? Може, є якісь спеціальні юридичні процедури, які допоможуть мені уникнути проблем із законом при продажу квартири в таких обставинах?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:47, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Продаж квартири, в якій проживає неповнолітній, і наявність боргів за комунальні послуги є досить поширеними ситуаціями, які потребують уважного юридичного підходу.

По-перше, щодо проживання неповнолітнього: відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, для продажу майна, в якому проживає неповнолітня дитина, зазвичай необхідно отримати згоду органу опіки та піклування. Це пов’язано з тим, що права дитини повинні бути захищені, і будь-які дії з майном, що можуть вплинути на ці права, потребують додаткового контролю.

По-друге, стосовно боргів за комунальні послуги: зазвичай, борги за комунальні послуги залишаються з попереднім власником, оскільки вони виникли за період його володіння майном. Це підтверджується положеннями Цивільного кодексу України, зокрема статтею 526, яка визначає, що зобов’язання мають виконуватися належним чином відповідно до умов договору або вимог закону. Однак, щоб уникнути можливих конфліктів, рекомендується врегулювати питання боргів до моменту продажу або чітко прописати в договорі купівлі-продажу квартири, хто несе відповідальність за їх сплату.

По-третє, щодо прав вашого сина на житло: після продажу квартири права на проживання в ній втрачаються, якщо договором не передбачено інше. Відповідно до статті 405 Цивільного кодексу України, особа, яка не є власником, не має права на користування житлом без згоди власника, якщо інше не визначено договором.

Для уникнення проблем із законом рекомендується:

1. Отримати дозвіл органу опіки та піклування, якщо це необхідно.
2. Врегулювати питання з комунальними боргами до продажу або чітко визначити відповідальність у договорі.
3. Консультуватися з юристом для складання договору купівлі-продажу, який захищатиме ваші інтереси та інтереси вашого сина.

Дотримання цих рекомендацій дозволить уникнути можливих юридичних ускладнень при продажу квартири.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы