Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Житловий конфлікт з батьками

1
15:27, 21.09.2024
Житловий конфлікт з батьками
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я зараз проживаю разом зі своїми батьками в квартирі, яка належить мені за документами. Ми живемо разом уже більше 10 років. Останнім часом відносини з батьками стали напруженими, вони відмовляються виїжджати з моєї квартири. Які юридичні шляхи вирішення даного питання в Україні? Враховуючи той факт, що батьки мають великий вік, не працюють і не мають іншого житла. Чи можуть вони бути визнані бездомними, якщо я виселю їх з квартири? Чи можу я взагалі їх виселити, якщо квартира знаходиться в моїй власності? Які можуть бути юридичні наслідки для мене? Яким чином можна вирішити цю проблему юридично, без порушення законодавства України?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:25, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні питання виселення співмешканців, навіть якщо вони є вашими родичами, регулюється кількома нормативними актами. Власник житла має право розпоряджатися своєю власністю, включаючи можливість вимагати виселення осіб, які проживають у його квартирі без правових підстав. Однак у процесі виселення необхідно враховувати низку юридичних та морально-етичних аспектів.

Згідно зі статтею 391 Цивільного кодексу України, власник має право вимагати усунення перешкод у здійсненні ним права користування та розпорядження своїм майном. Таким чином, ви можете звернутися до суду з позовом про виселення. Проте, враховуючи вік та соціальний статус ваших батьків, суд може розглянути їх становище як вразливої групи населення.

Відповідно до статті 71 Житлового кодексу України, виселення з житлового приміщення можливе лише на підставі рішення суду. Оскільки ваші батьки не мають іншого житла, суд може розглянути можливість надання їм альтернативного житла. Це може ускладнити процес виселення.

Щодо визнання батьків бездомними, відповідно до Закону України "Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей", особа визнається бездомною, якщо вона не має місця проживання, де могла б мешкати на законних підставах. Однак це не означає автоматичного визнання їх бездомними у разі виселення, оскільки дане питання вирішується відповідними органами соціального захисту.

Юридичні наслідки для вас можуть включати моральну відповідальність та можливі витрати на судові процеси. Враховуючи вік та соціальне становище батьків, суспільне сприйняття такого кроку також може бути негативним.

Рекомендується в першу чергу спробувати вирішити питання мирним шляхом, можливо, шляхом укладення договору оренди з батьками або надання їм допомоги у пошуку альтернативного житла. Якщо мирне вирішення конфлікту неможливе, зверніться за консультацією до адвоката, щоб розробити стратегію дій, яка відповідатиме законодавству України та враховуватиме всі особливості вашої ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы