Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зайва бюрократія при оформленні земельної ділянки

1
19:40, 22.09.2024
Зайва бюрократія при оформленні земельної ділянки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мені, як звичайній людині, що живе в Україні, неабияк складно розібратися в заплутаних юридичних нюансах, які стосуються оформлення прав на земельну ділянку. Сталося так, що у мене є земельна ділянка, яку я хочу оформити на своє ім'я, але процес здається дуже складним і непонятним. Проблема полягає в тому, що у процесі оформлення земельної ділянки я стикнувся з величезною кількістю бюрократичних процедур і документів. Я вже намагався звертатися до різних державних установ і організацій, але кожен раз стикаюся з новими перепонами. Мені потрібна допомога юриста, щоб розібратися в цьому питанні. Я хотів би знати, які документи потрібні для оформлення земельної ділянки, як їх правильно заповнити, куди подати, які юридичні нюанси існують в цьому процесі. Також мені потрібно з'ясувати, які закони регулюють цю сферу, і які мої права і обов'язки як власника земельної ділянки. Я хочу зрозуміти, що мене чекає в процесі оформлення земельної ділянки, які можливі ризики і як їх уникнути. Це питання стало для мене великою проблемою, яка вимагає врегулювання. Я сподіваюся, що компетентний юрист зможе мені допомогти вирішити це питання, дати вичерпну консультацію і надати кваліфіковану допомогу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:39, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Оформлення права власності на земельну ділянку в Україні дійсно може бути досить складним процесом, оскільки включає в себе ряд юридичних і бюрократичних процедур. Основні документи та кроки, які необхідні для оформлення земельної ділянки, залежать від способу набуття права власності (купівля-продаж, спадщина, дарування тощо).

Основним законодавчим актом, що регулює земельні відносини в Україні, є Земельний кодекс України. Важливо звернути увагу на статті, які стосуються права власності на землю та порядку його оформлення.

1. **Документи, необхідні для оформлення права власності:**
- Документ, що підтверджує право на земельну ділянку (договір купівлі-продажу, рішення суду, свідоцтво про спадщину тощо).
- Кадастровий номер земельної ділянки, який можна отримати шляхом реєстрації в Державному земельному кадастрі.
- Технічна документація із землеустрою, яка містить інформацію про межі земельної ділянки.

2. **Процес реєстрації:**
- Подати заяву на реєстрацію права власності до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) або нотаріуса.
- Державна реєстрація права власності здійснюється в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

3. **Права та обов'язки власника:**
- Власник зобов'язаний використовувати земельну ділянку за її цільовим призначенням, дотримуватись екологічних норм та своєчасно сплачувати земельний податок (стаття 91–96 Земельного кодексу України).
- Власник має право на вільне розпорядження своєю ділянкою, включаючи право на продаж, передачу у спадок чи оренду.

4. **Ризики та їх уникнення:**
- Рекомендується проводити юридичну перевірку документів на земельну ділянку перед укладенням будь-яких угод.
- Переконатися в наявності всіх необхідних документів і відсутності судових спорів щодо ділянки.

Для більш детальної консультації та допомоги в оформленні, рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на земельному праві. Це допоможе уникнути можливих помилок і спростити процес оформлення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Соц выплаты
19:23, 10.08.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы