Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Застосування земельного законодавства для ведення особистого селянського господарства

1
12:27, 21.09.2024
Застосування земельного законодавства для ведення особистого селянського господарства
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України, який володіє земельною ділянкою в сільській місцевості. Бажаючи вести особисте селянське господарство, я зіткнувся з низкою складних питань. Основне - як правильно використовувати мою землю відповідно до законодавства України. Я хотів би розуміти, які види діяльності дозволені на моїй ділянці та які документи мені потрібні для ведення особистого селянського господарства. Чи можу я використовувати землю для різних цілей, наприклад, для вирощування сільськогосподарських культур, тваринництва та інших видів діяльності? Чи є обмеження щодо використання земельної ділянки в моєму випадку? Також мене цікавить питання про реєстрацію особистого селянського господарства. Які документи потрібні для цього та які законодавчі вимоги встановлені? Які податки та збори я повинен сплачувати в процесі ведення мого господарства? Чи є в Україні програми підтримки малого та середнього агробізнесу, де я можу отримати необхідну інформацію та консультації щодо ведення особистого селянського господарства? Які юридичні наслідки мені слід очікувати, якщо я не дотримуюся вимог законодавства в цій сфері? Ваша допомога та консультативна підтримка були б надзвичайно корисними для мене в розумінні цих питань.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:42, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, використання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства регулюється Земельним кодексом України та Законом України "Про особисте селянське господарство". Особисте селянське господарство має право використовувати землю для вирощування сільськогосподарських культур, тваринництва та інших видів діяльності, що не суперечать цільовому призначенню земельної ділянки (стаття 33 Земельного кодексу України).

Для ведення особистого селянського господарства не потрібно отримувати спеціальні дозволи чи ліцензії, але земельна ділянка повинна використовуватися відповідно до її цільового призначення. Основним документом, який підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою, є державний акт на право власності на землю або договір оренди.

Реєстрація особистого селянського господарства здійснюється в порядку, визначеному Законом України "Про особисте селянське господарство", і не вимагає окремої державної реєстрації, оскільки воно не є юридичною особою. Щодо оподаткування, власники особистих селянських господарств сплачують земельний податок, якщо вони є власниками земельних ділянок, а також можуть нести інші податкові зобов'язання у випадках, передбачених Податковим кодексом України.

В Україні діють різні програми підтримки малого та середнього агробізнесу, які можуть включати фінансову підтримку, консультації та навчання. Інформацію щодо таких програм можна отримати в Міністерстві аграрної політики та продовольства України або в місцевих органах влади.

Недотримання вимог законодавства щодо використання земель може призвести до адміністративної відповідальності, зокрема, штрафів за порушення земельного законодавства, а також, у разі серйозних порушень, до вилучення земельної ділянки (стаття 144 Земельного кодексу України).

Важливо завжди дотримуватися законодавчих вимог і, в разі потреби, звертатися за консультацією до юристів або до відповідних державних органів для отримання актуальної інформації та роз'яснень.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Конкурсы КГГА
12:12, 29.05.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы