Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаність державних реєстрів

1
12:25, 22.09.2024
Заплутаність державних реєстрів
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, стикнувся з вкрай складною для мене ситуацією, яка вимагає професійного юридичного роз'яснення. Я намагаюсь зареєструвати право власності на нерухоме майно, але у процесі зіткнувся з проблемами, обумовленими низкою ефективністю роботи державних реєстрів. Ситуація така, що я купив квартиру в новобудові, але при спробі зареєструвати право власності, виявилося, що у відомостях Державного реєстру речових прав на нерухоме майно міститься інформація про те, що ця квартира вже зареєстрована на іншу особу, яка має документи на право власності. Проте при цьому відомості з Єдиного реєстру судових рішень не містять жодної інформації про проведення судових процесів щодо даної нерухомості. Мені стверджують, що я є єдиним законним власником цієї квартири. Яким чином я можу врегулювати цю ситуацію? Чи є якісь норми, що регулюють порядок внесення та корекції інформації в державні реєстри, які б могли б допомогти мені у вирішенні цього питання? Чи можу я вважати такі дії працівників реєстру порушенням моїх прав? І які юридичні кроки я можу здійснити для захисту своїх інтересів у даній ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:14, 22.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація дійсно є складною і потребує детального юридичного аналізу та вжиття відповідних заходів.

Перш за все, слід зазначити, що регулювання питань, пов'язаних із державною реєстрацією прав на нерухоме майно, здійснюється відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Відповідно до статті 15 цього закону, державний реєстратор зобов'язаний вносити до Державного реєстру лише достовірну інформацію про права на нерухоме майно.

У вашому випадку, якщо ви вважаєте, що дані, внесені до реєстру, є недостовірними, ви маєте право подати скаргу до Міністерства юстиції України або його територіальних органів. Це передбачено статтею 37 зазначеного закону, яка регулює порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності державного реєстратора.

Крім того, відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та місцевого самоврядування, їх посадові особи можуть діяти виключно на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Тому, якщо державний реєстратор діяв не у відповідності до законодавства, ви можете оскаржити його дії в судовому порядку.

Ви також маєте право звернутися до суду з позовом про визнання права власності на квартиру. Ваша ситуація може бути кваліфікована як подвійний продаж нерухомості, якщо інша особа також має документи на право власності, і це питання може бути вирішено виключно в судовому порядку.

Для захисту своїх інтересів ви можете вжити наступних кроків:

1. Звернутися з офіційним запитом до органу державної реєстрації прав для отримання письмового роз'яснення ситуації та підстав внесення інформації про іншу особу.

2. Подати скаргу до Міністерства юстиції України або відповідного територіального управління юстиції на дії державного реєстратора.

3. Звернутися до суду з позовом про визнання права власності, якщо ви маєте всі необхідні документи, що підтверджують ваше право на квартиру.

4. Консультуватися з адвокатом, який спеціалізується на питаннях нерухомості, для розробки стратегії захисту ваших прав.

Ці кроки допоможуть вам скористатися своїми правами та знайти правове вирішення вашої ситуації.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы