Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Захист власної репутації

1
02:46, 21.09.2024
Захист власної репутації
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Відчуваю гостру потребу в кваліфікованій юридичній допомозі, оскільки виникла складна ситуація, пов'язана з порушенням моїх прав на недоторканність моєї доброї іміджу та репутації. Нещодавно в мережі з'явилася информація, що, на мою думку, є недостовірною та образливою. Ця інформація розповсюджується через різні інтернет-платформи, і, як результат, наносить шкоду моєму доброму імені. Як я можу захистити свої права, відновити свою добру репутацію і вимагати видалення цієї інформації? Чи можу я вимагати компенсації за моральні збитки? Які юридичні кроки я маю здійснити для врегулювання цієї ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:40, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли відбувається порушення права на недоторканність честі, гідності та ділової репутації, важливо діяти відповідно до чинного законодавства України. Відповідно до статті 297 Цивільного кодексу України, кожна фізична особа має право на повагу до її гідності та честі, а також на недоторканність її ділової репутації.

Першим кроком у захисті ваших прав є звернення до адміністрації інтернет-платформ, на яких розповсюджується недостовірна інформація, з вимогою про її видалення. Це можна зробити шляхом направлення офіційного запиту, в якому слід вказати, яка саме інформація є недостовірною, та обґрунтувати свої вимоги.

Якщо цей крок не дає результатів, можна звернутися до суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації. Відповідно до статті 16 Цивільного кодексу України, ви маєте право вимагати спростування недостовірної інформації, заборони її розповсюдження у майбутньому, а також відшкодування моральної шкоди.

Для успішного подання позову вам буде потрібно зібрати докази розповсюдження недостовірної інформації, а також обґрунтувати обсяг завданої моральної шкоди. Це можуть бути свідчення, скріншоти, експертні висновки тощо.

Відшкодування моральної шкоди регулюється статтею 23 Цивільного кодексу України, яка визначає, що особа має право на компенсацію моральної шкоди, якщо її завдано внаслідок поширення недостовірної інформації.

Крім того, слід розглянути можливість звернення до органів Національної поліції України, якщо є підстави вважати, що мало місце правопорушення, передбачене Кримінальним кодексом України, наприклад, наклеп (стаття 171 КК України).

Звернення до кваліфікованого юриста також буде корисним для надання вам професійної правової допомоги на всіх етапах вирішення цієї ситуації.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы