Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заборона діяльності підприємства

1
11:11, 25.09.2024
Заборона діяльності підприємства
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є власником приватного підприємства, яке займається оптовою торгівлею промисловими товарами. Нещодавно наше підприємство стало об'єктом перевірок з боку державних органів контролю. За результатами перевірок нам було оголошено про намір припинити діяльність нашого підприємства через порушення, які, на думку контролюючих органів, ми допустили. Проте, на наш погляд, ці порушення є неістотними і не можуть бути підставою для такого радикального заходу, як припинення діяльності підприємства. Ми звернулися до адвоката, але він не зміг дати однозначну відповідь на наше питання. Хотілося б зрозуміти, які юридичні кроки ми можемо і повинні зробити, щоб захистити наше підприємство від незаконного, на наш погляд, припинення діяльності. Які норми законодавства регулюють це питання і що ми можемо зробити, щоб відстояти свої права? Як нам вести себе в судовому процесі, якщо справа дійде до суду? Які можуть бути наслідки для нас, якщо ми програємо судову справу? І чи можемо ми взагалі виграти цю справу, якщо, на думку контролюючих органів, ми справді порушили діюче законодавство?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
11:38, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Питання припинення діяльності приватного підприємства в Україні регулюється низкою нормативно-правових актів. Передусім, слід звернути увагу на положення Господарського кодексу України, який визначає підстави для припинення діяльності суб'єктів господарювання. Згідно з частиною першою статті 59 Господарського кодексу України, підставами для припинення діяльності можуть бути, зокрема, рішення власника підприємства, рішення суду або інших уповноважених органів.

Однак, рішення про припинення діяльності підприємства з боку контролюючих органів може бути оскаржене у судовому порядку. Відповідно до статті 55 Конституції України, кожен має право на судовий захист своїх прав і свобод. Тому, якщо ви вважаєте, що рішення про припинення діяльності є необґрунтованим, ви маєте право звернутися до адміністративного суду з позовом про визнання дій контролюючого органу неправомірними.

Для захисту ваших прав рекомендується наступне:

1. **Аналіз документів**: Ретельно проаналізуйте акти перевірок та обґрунтування контролюючих органів. Зверніть увагу на відповідність процедур перевірки вимогам законодавства.

2. **Консультація з юристом**: Зверніться до кваліфікованого юриста, який спеціалізується на адміністративному праві, для підготовки позовної заяви.

3. **Подання позову**: Подайте позов до адміністративного суду. У позові необхідно чітко аргументувати, чому дії контролюючих органів є неправомірними.

4. **Захист у суді**: У судовому процесі важливо надавати всі необхідні докази, включаючи висновки експертів, якщо це можливо. Пам'ятайте, що контрольні органи повинні довести факт порушення вами законодавства.

Щодо наслідків у разі програшу судової справи, варто розуміти, що це може призвести до підтвердження рішення про припинення діяльності підприємства. Проте, навіть у такому випадку, ви маєте право на апеляцію відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Щодо перспектив виграшу справи, все залежить від конкретних обставин, обґрунтованості вашої позиції та якості підготовлених доказів. Якщо порушення, у яких вас звинувачують, справді є неістотними або процедура перевірки була порушена, шанси на успіх зростають.

Наразі важливо діяти в рамках правового поля, збирати всі необхідні документи та докази, а також забезпечити професійний юридичний супровід вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Что делать
11:44, 28.05.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы