Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як завірити розписку?

1
09:40, 18.05.2014
Як завірити розписку?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Чи можна завірити розписку в интернеті так як позичальник з іншого міста?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
10:32, 18.05.2014
Консультирует юрист: Артур

Ну такого в Гражданском Кодексе нет!Составите договор займа или напишите расписку, а ещё лучше обратитесь к нотариусу для заверения договора.

______________
С Уважением, Юр. Услуги «Для Добра» Юрист Кровяков Артур Николаевич, г. Донецк


тел. +380996836673
top
0
19:16, 18.05.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня,

Якщо Ви прагнете складати розписку, то повинні вжити заходів для того, щоб в подальшому такий документ міг бути використаний в суді, як доказ наявності між Вами та позичальником вказаних відносин(якщо не будуть повернуті кошти чи майно).

З цього погляду, судом ймовірно не буде прийнято до уваги документ, який буде мати вигляд звичайного надрукованого тексту без підпису позичальника та свідків (щодо Вашої пропозиції завірення через інтернет)та Ваша позовна заява залишиться без задоволення.

Дійсно, зараз є практика підпису електронних документів за допомогою цифрового електронного підпису, однак такі підписи мають переважно підприємці для подання податкової звітності та митні брокери, митні декларанти, що використовують цей підпис для подання електронних вантажно-митних декларацій.

Щодо інших осіб, які б могли використовувати електронний цифровий підпис , наприклад для укладення правочинів, то така інформація відсутня, а тому моя порада,не економити час для правильного формлення документів.

Розписка повинна бути написана власноруч особою, яка є позичальником (тобто бере гроші чи майно в борг). Ця умова даcть можливість уникнути ситуації відмови боржника від виконання даної угоди, шляхом відмови від неї. У випадку власноручного написання розписки та підписання її, судом може бути призначено почеркознавчу експертизу, що допоможе встановити відповідність почерку особи, яка взяла на себе боргове зобов'язання.

Також у розписці повинні чітко бути вказані відомості про позикодавця та позичальника:
- прізвище, ім'я та по-батькові без скорочень, паспорті дані, ідентифікаційні коди, адреса реєстрації осіб, можливо вказати контактні телефони.
Обов'язково необхідно без скорочень вказувати суми, які надаються позикодавцем зі словесним вираженням таких сум або правильним та повним найменуванням майна, яке передається позичальнику.

Зверніть увагу на обов'язкове зазначення в розписці строку на який вона видана. Необхідно зазначити кінцевий термін повернення вказаного майна чи коштів.

Якщо Вами це не буде враховано, то боржник зобов'язаний буде повернути борг протягом семи днів від дати отримання ним від вас письмової вимоги (ч. 2 ст. 530 ЦК України).

Бажано, щоб вказана розписка була оформлена в присутності свідків. Щодо свідків, також необхідно зазначати всі відомості:прізвище, ім'я та по-батькові, адреси, паспортні дані. Краще, щоб ці дані вони писали щодо себе власноруч і поставили напроти своїх даних підписи.

Не забудьте зазначити дату складання розписки.

Однак, якщо Ви плануєте позичити значні суми чи майно, яке має високу вартість, рекомендую укласти договір позики, можливо навіть під заставу майна.

В цьому випадку відомості про заставлене майно будуть внесені нотаріусом до відповідного реєстру обтяжень, що дасть Вам гарантію задоволення грошового зобов'язання за рахунок вказаного майна, у разі не повернення боржником грошей чи майна за розпискою.

Бажаю успіху.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!


Другие консультации


В клуб до 18
00:25, 24.12.2016

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}