Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Труднощі з розірванням договору оренди

1
17:59, 20.09.2024
Труднощі з розірванням договору оренди
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, уклав договір оренди житлового приміщення на термін 1 рік з власником, який є громадянином Італії, але проживає на території України. У договорі було визначено, що в разі порушення умов договору орендарем, орендодавець має право на розірвання договору без відшкодування. Я не вчасно сплатив орендну плату за два місяці, через що власник вирішив розірвати договір. Але я вже сплатив борг та вніс орендну плату за наступний місяць. Чи має власник право на розірвання договору? Чи можу я вимагати повернення внесеної орендної плати за місяць, на який власник вже не бажає продовжувати договір? Які мої права та обов'язки в даній ситуації? Чи потрібно в моєму випадку звертатися до суду? Які документи потрібні для цього? Чи є в Україні законодавчі акти, які захищають права орендарів в таких ситуаціях? Які юридичні кроки я можу зробити для захисту своїх прав?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:10, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо розглянути кілька аспектів, зокрема умов договору оренди, положень Цивільного кодексу України (ЦКУ) та інших законодавчих актів.

1. **Право на розірвання договору**: Згідно зі статтею 782 ЦКУ, орендодавець має право вимагати розірвання договору оренди, якщо орендар не сплачує орендну плату більше трьох місяців поспіль. Оскільки ви не вчасно сплатили орендну плату лише за два місяці, орендодавець не має підстав для одностороннього розірвання договору на цій підставі, якщо інше не передбачено договором.

2. **Повернення орендної плати**: Якщо договір буде розірвано після того, як ви вже сплатили орендну плату за майбутній період, ви маєте право вимагати повернення коштів за невикористаний період оренди. Це передбачено статтею 785 ЦКУ.

3. **Ваші права та обов'язки**: Ви маєте право на мирне володіння орендованим приміщенням на умовах, визначених договором, та обов'язок своєчасно сплачувати орендну плату. Оскільки ви вже погасили заборгованість, ви виконали свої зобов'язання за договором.

4. **Звернення до суду**: Якщо орендодавець наполягає на розірванні договору без вагомих підстав, ви можете звернутися до суду для захисту своїх прав. Для цього вам потрібні документи, що підтверджують сплату орендної плати, копія договору оренди, листування з орендодавцем (якщо є), а також будь-які інші документи, що підтверджують вашу позицію.

5. **Законодавчий захист орендарів**: Ваші права як орендаря захищені Цивільним кодексом України, а також Законом України "Про оренду державного та комунального майна" (в частині, що може бути застосована до житлової оренди).

6. **Юридичні кроки**: Перш за все, спробуйте вирішити конфлікт мирним шляхом, звернувшись до орендодавця з письмовим зверненням, у якому викладіть вашу позицію та вимоги. Якщо це не дасть результату, підготуйтеся до судового розгляду, зібравши всі необхідні документи та докази.

У разі потреби, зверніться до юриста для отримання індивідуальної консультації та допомоги у складанні необхідних документів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Штраф
01:06, 03.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы