Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Тема: Цифрові права в Україні

1
16:01, 24.09.2024
Тема: Цифрові права в Україні
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Складне питання: У зв'язку з постійним розвитком технологій та все більшим зростанням впливу інтернету на наше життя, я стикнувся з дилемою щодо цифрових прав. Останнім часом я створив власний контент, який поширюю в інтернеті. Але недавно я помітив, що мій контент без мого відома та згоди використовується третіми особами. Я хотів би дізнатися, чи є в Україні законодавча база, яка захищає мої цифрові права? Чи можу я вимагати відшкодування за незаконне використання мого контенту? Які кроки я маю зробити для захисту своїх прав? Чи є в Україні спеціалізовані суди, які розглядають справи подібного характеру? Єдиний зворот до копірайт агенства не приніс очікуваних результатів, які інші органи влади можуть допомогти мені в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:33, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні питання захисту авторських прав, включаючи цифрові права, регулюється Законом України "Про авторське право і суміжні права" № 3792-XII від 23 грудня 1993 року. Згідно з цим законом, автор має виключне право на використання свого твору, включаючи право на відтворення, розповсюдження, публічне виконання та інші форми використання (стаття 15). Будь-яке використання твору без згоди автора є порушенням авторських прав.

У разі незаконного використання вашого контенту третіми особами ви можете вимагати відшкодування шкоди та компенсації за порушення авторських прав. Відповідно до статті 52 цього ж закону, автор має право на захист своїх прав у суді. Це може включати вимоги про припинення порушення, вилучення контенту з незаконного використання та відшкодування збитків.

В Україні немає спеціалізованих судів, які розглядають виключно справи, пов'язані з авторськими правами. Такі справи розглядаються загальними місцевими судами, господарськими судами (якщо мова йде про суб'єкти господарювання) або адміністративними судами, в залежності від характеру справи.

Крім судового захисту, ви можете звернутися до Державної служби інтелектуальної власності України, яка може надати консультації та допомогу в питаннях захисту авторських прав.

Для захисту своїх прав рекомендується:

1. Зафіксувати факт порушення, наприклад, зробити скріншоти або інші записи, що підтверджують незаконне використання контенту.
2. Звернутися до порушника з вимогою припинити використання контенту та відшкодувати завдані збитки.
3. У разі відсутності реакції – подати позов до суду.

Також корисно зареєструвати свій контент в якості об'єкта авторського права, що може полегшити процес доведення авторства в суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы