Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Сумнівні документи при купівлі-продажі нерухомості

1
01:46, 21.09.2024
Сумнівні документи при купівлі-продажі нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як правильно вирішити складну ситуацію, коли при купівлі-продажі нерухомості з'являються підозри щодо автентичності наданих документів, а саме: виявлено розбіжності в датах видачі документів, їх номерах, печатках та підписах, а також наявність в документах посилань на нормативні акти, які на момент видачі документів вже були втратили чинність? Які юридичні дії потрібно вжити для перевірки автентичності таких документів та які правові наслідки можуть настати в разі підтвердження їхньої недійсності, з урахуванням того, що оплата за нерухомість вже була здійснена? Чи можна вважати таку угоду недійсною та вимагати повернення коштів, або ж потрібно звертатися до суду з позовом про визнання угоди недійсною та повернення коштів? Що робити, якщо продавець відмовляється повертати кошти, мотивуючи свою відмову тим, що документи, на які я посилаюся, він не видавав, а всі документи, які були ним видані, є дійсними і відповідають законодавству?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:40, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У ситуації, коли виникають підозри щодо автентичності документів при купівлі-продажі нерухомості, необхідно вжити ряд юридичних дій для перевірки їх дійсності та захисту своїх прав.

1. **Перевірка документів**: Зверніться до державного реєстратора або нотаріуса, який здійснював оформлення угоди, для перевірки дійсності документів. Вони можуть надати інформацію про автентичність документів, їх відповідність реєстраційним даним та чинному законодавству.

2. **Звернення до правоохоронних органів**: Якщо виникають обґрунтовані підозри щодо підробки документів, необхідно звернутися із заявою до Національної поліції України. Відповідно до статті 358 Кримінального кодексу України підробка документів є кримінальним правопорушенням.

3. **Проведення експертизи**: Можна ініціювати проведення судової експертизи документів для встановлення їх автентичності. Експертиза може виявити підробку підписів, печаток або невідповідність дат і номерів.

4. **Правові наслідки**: Якщо документи виявляться недійсними, угода може бути визнана недійсною. Відповідно до статті 216 Цивільного кодексу України, недійсна угода не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов'язані з її недійсністю. В такому разі сторони зобов'язані повернути одна одній все, що отримали за угодою.

5. **Судовий захист**: Якщо продавець відмовляється повертати кошти, слід звертатися до суду з позовом про визнання угоди недійсною та стягнення сплачених коштів. В позовній заяві необхідно обґрунтувати недійсність угоди, посилаючись на встановлені факти підробки документів.

6. **Доказова база**: Збирайте всі можливі докази для суду, включаючи результати експертиз, свідчення, листування з продавцем та інші документи, що підтверджують недійсність угоди або підробку документів.

Важливо діяти швидко і відповідально, щоб забезпечити захист своїх прав та інтересів у цій ситуації. Звернення за кваліфікованою юридичною допомогою може значно підвищити шанси на успішне вирішення справи.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы