Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкова справа: як відстоювати свої права у суді?

1
22:40, 28.09.2024
Спадкова справа: як відстоювати свої права у суді?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мій батько помер, і залишив позаду спадок. Однак, його рідні почали спростовувати його заповіт, твердячи, що він був укладений під час недостатньої свідомості. Як мені відстояти свої права на спадок у суді і довести законність заповіту мого батька? Які документи мені необхідно зібрати і які кроки слід підприйняти для успішного вирішення спадкової справи?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:07, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку, коли родичі оскаржують заповіт вашого батька, стверджуючи, що він був укладений під час недостатньої свідомості, необхідно діяти відповідно до норм Цивільного кодексу України (ЦКУ).

Перш за все, слід знати, що відповідно до статті 1257 Цивільного кодексу України, заповіт може бути визнаний недійсним, якщо буде доведено, що заповідач на момент його складання не був здатний усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними. Отже, тягар доказування лежить на стороні, яка оскаржує заповіт.

Для відстоювання своїх прав на спадок, рекомендується здійснити наступні кроки:

1. **Збір доказів**:
- Надати суду медичні документи, які підтверджують стан здоров'я вашого батька на момент складання заповіту. Це можуть бути виписки з лікарень, медичні картки, які свідчать про його адекватний психічний стан.
- Залучити свідчення свідків, які були присутні при складанні заповіту (якщо такі є), або які можуть підтвердити адекватність вашого батька в період складання заповіту.

2. **Юридичний супровід**:
- Звернутися за допомогою до кваліфікованого адвоката з питань спадкового права, який зможе представити ваші інтереси в суді та допомогти у підготовці необхідних документів.

3. **Судовий розгляд**:
- Подати до суду відповідну заяву або відповідь на позов (якщо позов поданий іншими спадкоємцями), в якій викласти свою позицію та надати зібрані докази.
- Підготуватися до судового засідання, на якому можуть бути заслухані свідки, експерти та розглянуті надані документи.

4. **Експертиза**:
- У разі необхідності, може бути призначена судово-психологічна експертиза, яка визначить стан свідомості вашого батька на момент складання заповіту. Це може стати ключовим доказом у справі.

Важливо враховувати, що судова процедура може зайняти певний час, тому важливо діяти оперативно та підготуватися до можливих юридичних викликів.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Виза в США ?
13:49, 20.09.2017

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы