Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складність у визначенні власності на землю

1
03:03, 21.09.2024
Складність у визначенні власності на землю
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, нещодавно успадкував земельну ділянку від свого дядька, який проживав у США. Він придбав цю ділянку ще в радянські часи і залишив моєму батькові, який, у свою чергу, передав її мені у спадок. Проте, тепер з'явилась проблема: сусідка дядька, яка проживає в Україні, стверджує, що частина цієї землі належить їй, оскільки її батько колись уклав угоду з моїм дядьком про спільне користування землею. Але жодних документів, що підтверджують це, вона не надає, вважаючи, що словесна угода також має юридичну силу. В той же час, я маю всі необхідні документи на право власності цієї землі. Тому мені потрібна юридична консультація: чи має вона право вимагати частину моєї землі, базуючись лише на словесній угоді? Чи може вона піти до суду з такою вимогою і чи є шанси, що суд визнає її права? Які мої дії мають бути, якщо вона все-таки подасть позов до суду? Які документи мені потрібно підготувати, щоб захистити свої права на власність?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:38, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації вирішальне значення має наявність документів, що підтверджують право власності на земельну ділянку. Згідно з статтею 204 Цивільного кодексу України, підставою для виникнення права власності є юридично оформлений правочин (договір, заповіт тощо). Якщо у вас є всі необхідні документи, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку, тоді словесна угода без письмового оформлення не може бути підставою для вимоги частини землі.

Що стосується судового розгляду, то сусідка може подати позов до суду, однак без документарного підтвердження її вимоги будуть малоймовірні до задоволення. Відповідно до статті 77 Цивільного процесуального кодексу України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень. Тобто сусідка повинна буде надати докази існування будь-якої угоди, яка надає їй права на цю землю.

У разі подання позову, вам слід підготувати такі документи:

1. Оригінали або завірені копії документів, що підтверджують ваше право власності на земельну ділянку (державний акт на право власності на землю, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право на спадщину тощо).

2. Документи, що підтверджують спадкову передачу земельної ділянки від вашого дядька до вас через вашого батька.

3. Кадастровий план земельної ділянки, який підтверджує її межі та площу.

4. Будь-які інші документи, які можуть підтвердити ваше володіння земельною ділянкою без наявності обтяжень або спільного користування.

Також рекомендується проконсультуватися з адвокатом, який спеціалізується на земельних питаннях, для надання професійної допомоги у підготовці до можливого судового процесу.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы