Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розподіл майна, захист за місце проживання.

1
02:30, 30.05.2021
Розподіл майна, захист за місце проживання.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моє вам вітання. Проживають в будинку, Мати з малою дитиною, школяр. Проживають вони з Татом, сестрою в якої дитина з синдромом ДЦП, вони перешкоджають нормальному проживанню. Мати і дитина, сестра зі своїм сином-проживають вони всі в одній кімнаті ,іноді говорять щоб мати з дитиною звідти йшли. Батько не бажає залишати їм хоть щось, а залиши хоче якійсь внучці. Люди конфліктні і Матері з дитиною важко там жити. Як получити свою частину будинку або земельної ділянки, якщо всі документи вкрали і вдома ніодного документа немає.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
03:00, 30.05.2021
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У даній ситуації важливо розібратися з правовим статусом нерухомості та вашими правами на неї. Ось кілька кроків, які можуть допомогти вирішити цю проблему:

1. **Встановлення права власності**: Якщо документи на будинок втрачені або вкрадені, необхідно відновити їх через відповідні органи. Згідно з Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", ви можете звернутися до Державного реєстру прав на нерухоме майно для отримання інформації про право власності. Це можна зробити або самостійно, або через нотаріуса.

2. **Відновлення документів**: Якщо документи були вкрадені, рекомендується спочатку звернутися до поліції з відповідною заявою про крадіжку. Після цього необхідно звернутися до Бюро технічної інвентаризації для відновлення втрачених документів. Відповідно до Цивільного кодексу України, для відновлення документів можуть бути потрібні підтверджуючі документи, такі як довідки чи копії попередніх документів.

3. **Визначення частки у майні**: Якщо ви є спадкоємцем або співвласником, рекомендовано звернутися до суду для визначення вашої частки у спірному майні. Відповідно до статті 367 Цивільного кодексу України, співвласники мають право на виділення своєї частки в натурі.

4. **Житлові права**: Якщо проживання в будинку ускладнене через конфлікти, ви маєте право звернутися до органів соціального захисту або до суду для захисту ваших житлових прав. Згідно з статтею 383 Цивільного кодексу України, власник має право вільного користування своїм житлом.

5. **Юридична консультація**: Рекомендується звернутися до адвоката або юриста, спеціалізованого на житлових питаннях, для отримання докладної консультації та розробки стратегії захисту ваших прав.

Усі дії повинні бути документально зафіксовані, а консультації з юристами допоможуть уникнути можливих помилок у процесі відновлення ваших прав на нерухомість.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Судовий збір
19:30, 31.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы