Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з нерухомістю: втрата прав власності через недбалість

1
17:31, 20.09.2024
Проблеми з нерухомістю: втрата прав власності через недбалість
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Можливо, ви зможете мені допомогти з розгорнутим, складним, але, на жаль, дуже актуальним для мене питанням, що стосується моїх прав на нерухомість. Я володію декількома ділянками землі та будинками, які були законно придбані мною та зареєстровані відповідно до всіх вимог українського законодавства. Проте, через мою недбалість та недостатню увагу до документації, я не встиг вчасно продовжити термін дії документів на власність. В результаті, я зараз стикаюся з проблемою втрати своїх прав власності. Які кроки мені необхідно зробити, щоб відновити свої права на власність? Чи є можливість обійтися без судових тягарів? Які документи необхідні для цього? Чи є якісь специфічні законодавчі нюанси, які я повинен врахувати, щоб максимально захистити свої інтереси в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Відповідно до законодавства України, право власності на нерухомість підтверджується державним актом або свідоцтвом про право власності на нерухоме майно, зареєстрованим у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Якщо термін дії цих документів закінчився, це не означає автоматичну втрату прав власності, але може ускладнити їх підтвердження або захист.

Перший крок, який слід зробити, це звернутися до нотаріуса або до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) для перевірки актуального стану запису про ваше право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Згідно з Законом України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", у разі відсутності належного запису в реєстрі, вам може знадобитися подати заяву про внесення такого запису або про його актуалізацію.

Якщо ваше право власності було припинено або визнано недійсним, судовий розгляд може виявитися необхідним для відновлення ваших прав. Але, якщо документи просто потребують поновлення, судового втручання може не знадобитися.

Щодо необхідних документів, вам знадобляться:
1. Документи, що підтверджують підстави набуття права власності (наприклад, договори купівлі-продажу, дарування, спадкові свідоцтва).
2. Документи, що підтверджують державну реєстрацію права власності (свідоцтво про право власності, витяги з Державного реєстру).
3. Документи, що посвідчують особу.
4. Документи, що підтверджують сплату податків та зборів, якщо такі є.

Також важливо враховувати, що відповідно до статті 344 Цивільного кодексу України, у разі виникнення спору щодо визнання права власності, може бути застосований позовний термін давності. Тому, якщо ваші права оскаржуються третіми особами, важливо діяти оперативно.

Рекомендується також звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста, який допоможе розібратися в деталях вашої ситуації та надати індивідуальні рекомендації. Це допоможе мінімізувати ризики та максимально захистити ваші інтереси.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы