Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з наслідуванням нерухомості

1
15:45, 20.09.2024
Проблеми з наслідуванням нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, перебуваю в шлюбі з громадянином Німеччини, який має дітей від першого шлюбу. У 2018 році ми придбали спільне житло в Україні, яке оформлено на двох власників. У 2020 році мій чоловік вступив у спадщину від свого батька в Німеччині, але цей процес ще не завершено. На даний момент мій чоловік хворіє і ми хочемо зрозуміти, які будуть наші права та обов'язки, якщо він помере до завершення процесу спадкування в Німеччині. Чи матиме право на спадкування нерухомості в Німеччині як дружина? Чи матимуть право на спадкування нерухомості в Україні діти мого чоловіка від першого шлюбу? Яким чином буде відбуватися процес спадкування, якщо він помере до завершення процесу спадкування в Німеччині? Чи потрібно буде переоформлювати право власності на нерухомість в Україні? Які податкові обов'язки будуть на нас чекати в цьому випадку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:39, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку смерті вашого чоловіка до завершення процесу спадкування в Німеччині, його спадкові права переходять до спадкоємців, визначених відповідно до законодавства Німеччини. Як правило, спадкування в Німеччині регулюється Громадянським кодексом Німеччини (B?rgerliches Gesetzbuch, BGB), який визначає коло спадкоємців, серед яких можуть бути ви як дружина, а також діти від попереднього шлюбу.

Щодо нерухомості, придбаної в Україні, вона підлягає спадкуванню відповідно до українського законодавства, зокрема Цивільного кодексу України (ЦКУ). Згідно зі статтею 1261 ЦКУ, у першу чергу до спадкоємців належать діти спадкодавця, той з подружжя, який його пережив, та його батьки. Тобто, діти вашого чоловіка від першого шлюбу мають право на спадкування частки нерухомості, що належить йому в Україні.

Процедура спадкування в Україні передбачає звернення до нотаріуса для відкриття спадкової справи. Спадкоємці повинні подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини (стаття 1270 ЦКУ).

Щодо переоформлення права власності на нерухомість в Україні, нові власники повинні будуть зареєструвати своє право власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Це можливо зробити після отримання свідоцтва про право на спадщину від нотаріуса.

Що стосується податкових зобов’язань, спадкоємці в Україні зобов’язані сплатити податок на доходи фізичних осіб у разі спадкування. Відповідно до Податкового кодексу України, оподаткування спадщини може залежати від ступеня спорідненості зі спадкодавцем. Зокрема, спадкоємці першого ступеня споріднення звільняються від цього податку, тоді як для інших діє ставка 5% (пункт 174.2 статті 174 ПКУ).

Щоб отримати більш конкретні поради щодо законодавства Німеччини, рекомендується звернутися до юриста, який спеціалізується на міжнародному праві спадкування.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Наследство
21:06, 19.09.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы