Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з наслідуванням майна

1
20:56, 20.09.2024
Проблеми з наслідуванням майна
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, недавно втратила свого батька, який був громадянином іншої держави, але мав нерухомість на території України. Він не залишив заповіту, і я як єдиний наслідник хочу вступити в права спадкування. Проте, усе ускладнює те, що він мав борги у третіх осіб, але я не знаю точної суми і хто є кредиторами. Усе це ускладнюється ще й тим, що він був одружений, але жив окремо від дружини протягом останніх 10 років, і вона, як я розумію, також має право на частину спадку. Які мої дії у такій ситуації, як правильно вступити в права спадкування, як розподілити майно, якщо дружина мого батька також претендує на нього, і які мої обов'язки перед кредиторами мого батька? Чи можуть вони стягнути борги з наслідуваного мною майна?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:36, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації, для вступу в права спадкування, вам слід дотримуватися певних юридичних процедур відповідно до законодавства України.

По-перше, згідно з Цивільним кодексом України, без заповіту спадкування здійснюється за законом (стаття 1217 ЦК України). Як дочка, ви відноситесь до першої черги спадкоємців (стаття 1261 ЦК України). Однак, дружина вашого батька, навіть якщо вони жили окремо, також має право на спадщину як спадкоємець першої черги, якщо шлюб не було офіційно розірвано.

Вам слід подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса протягом шести місяців з дня смерті батька (стаття 1270 ЦК України). У разі пропуску цього строку, можливе поновлення права на спадщину через суд, якщо є поважні причини.

Щодо боргів, відповідно до статті 1282 ЦК України, спадкоємці відповідають за борги спадкодавця в межах вартості успадкованого майна. Це означає, що кредитори можуть звертатися за стягненням боргів, але тільки в межах вартості спадкового майна, яке ви отримали.

Рекомендовано зробити інвентаризацію майна та боргів, щоб знати точні зобов'язання. Для цього можна звернутися до нотаріуса, який веде спадкову справу, або до суду для розгляду питання про поділ спадщини та виділення частки для покриття боргів.

У випадку, якщо ви не згодні з часткою спадщини або є спори з іншими спадкоємцями, ви можете звернутися до суду для вирішення цих питань (стаття 1279 ЦК України).

Отже, ваші дії мають включати:

1. Подання заяви про прийняття спадщини до нотаріуса.
2. Проведення інвентаризації спадкового майна та боргів.
3. Вирішення спорів щодо спадщини, за необхідності, через суд.
4. Погашення боргів у межах вартості успадкованого майна.

Рекомендується консультуватися з юристом, щоб детально проаналізувати вашу ситуацію та вжити відповідних правових дій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Выезд ребёнка
04:39, 29.03.2019

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы