Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблеми з документами

1
13:49, 22.09.2024
Проблеми з документами
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я володар невеликого бізнесу в Україні, займаюся продажем товарів через інтернет. Нещодавно у мене виникла проблема з документацією. Я замовив партію товару в Китаї, але при спробі ввезти його в Україну, мені повідомили, що цей товар заборонено імпортувати. Я не знав про це, адже мій постачальник у Китаї запевнив мене, що всі необхідні сертифікати та документи на товар є в наявності. Тепер мій товар затримано на митниці, а я не знаю, як мені вирішити цю проблему. Які дії я повинен зробити, щоб вирішити цю проблему? Чи можу я оскаржити рішення митниці? Які документи мені потрібно зібрати, щоб довести, що мій товар не порушує законодавство України? Чи можу я вимагати від постачальника відшкодування збитків, якщо виявиться, що він надав мені недостовірну інформацію про товар? І як я можу захистити свої права в подібній ситуації у майбутньому, щоб уникнути подібних проблем з законодавством?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:04, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації слід вжити наступні кроки для вирішення проблеми з імпортом товару:

1. **Визначення підстав для заборони імпорту**: Для початку вам потрібно дізнатися точну причину, через яку товар затримано на митниці. Це може бути пов'язано з відсутністю відповідних сертифікатів, забороною на ввезення певних товарів або порушенням митних правил. Підстава для затримання товару повинна бути надана вам у письмовій формі, відповідно до статті 399 Митного кодексу України.

2. **Оскарження рішення митниці**: Якщо ви вважаєте, що рішення митниці є неправомірним, ви маєте право його оскаржити. Це можна зробити, подавши скаргу до вищестоящого митного органу або до суду. Згідно зі статтею 25 Митного кодексу України, ви маєте право на оскарження рішень, дій або бездіяльності митних органів.

3. **Збір необхідних документів**: Щоб довести законність імпорту, вам потрібно зібрати всі документи, які підтверджують відповідність товару українському законодавству. Це можуть бути сертифікати відповідності, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи, документи, що підтверджують походження товару тощо. Важливо забезпечити, щоб усі документи були легалізовані або апостильовані, якщо це необхідно.

4. **Вимога відшкодування збитків від постачальника**: Якщо виявиться, що постачальник надав вам недостовірну інформацію, ви можете вимагати відшкодування збитків, які ви зазнали. Це питання регулюється умовами вашого контракту з постачальником та нормами Цивільного кодексу України, зокрема статтею 22, яка регулює відшкодування збитків.

5. **Захист прав у майбутньому**: Для уникнення подібних ситуацій у майбутньому, рекомендується укладати контракти з постачальниками, в яких чітко прописані обов'язки сторін щодо надання достовірної інформації та відповідальності за її недостовірність. Також доцільно залучати юридичних експертів для перевірки документів і товарів перед імпортом.

Важливо діяти в рамках правового поля і консультуватися з професійними юристами, щоб забезпечити захист своїх інтересів та уникнути подальших проблем з імпортом товарів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


О надстройках
15:29, 24.11.2013

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы