Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з виконанням умов договору

1
16:24, 20.09.2024
Проблема з виконанням умов договору
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як підприємець, що здійснює діяльність у сфері оптової торгівлі, стикнувся з досить складною ситуацією, яка виникла внаслідок неодноразового порушення умов договору з боку одного з моїх постачальників. Цей постачальник є єдиним, хто може надати мені необхідний мені товар в потрібних обсягах і в узгоджені терміни, але в останній час він постійно порушує умови договору, надаючи мені товар зі значним запізненням. Оскільки цей товар є основним у моєму асортименті, подібні затримки суттєво впливають на мою діяльність, призводячи до втрати клієнтів і відповідно до зменшення прибутку. Водночас, я не можу просто розірвати договір з цим постачальником, оскільки не маю змоги швидко знайти іншого, хто зможе взяти на себе його зобов'язання. Я вже намагався вирішити цю проблему шляхом переговорів, але постачальник продовжує ігнорувати мої вимоги, посилаючись на те, що у нього виникли непередбачувані обставини, які він не зміг уникнути. Тому мені потрібна допомога юриста. Яким чином я можу забезпечити виконання постачальником умов договору? Чи можу я вимагати від нього відшкодування збитків, які я зазнав унаслідок його порушень? Які юридичні кроки я повинен зробити для цього? Чи можу я звернутися до суду з цим питанням, і якщо так, то які документи я повинен підготувати для судового розгляду?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:23, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації ви маєте право вжити декілька юридичних заходів для захисту своїх інтересів та забезпечення виконання умов договору постачальником.

1. **Оцінка умов договору**: Перегляньте ваш договір з постачальником, особливо розділи щодо умов постачання, відповідальності за їх невиконання та форс-мажорних обставин. Згідно зі статтею 610 Цивільного кодексу України, порушення зобов'язання може бути визнане, якщо його виконання є неможливим або неналежним, що дає вам право на захист.

2. **Вимога виконання зобов'язань**: Ви можете направити постачальнику офіційну письмову претензію (заяву-вимогу), в якій вимагатимете виконання зобов'язань за договором. Згідно зі статтею 526 Цивільного кодексу України, зобов’язання повинні виконуватися належним чином відповідно до умов договору.

3. **Компенсація збитків**: Ви маєте право вимагати відшкодування збитків, якщо доведете, що порушення умов договору з боку постачальника призвело до ваших збитків. Це передбачено статтею 22 Цивільного кодексу України.

4. **Судовий розгляд**: Якщо постачальник відмовляється виконувати ваші вимоги, ви можете звернутися до суду з позовом про стягнення збитків або примусове виконання договору. Для цього вам знадобляться наступні документи:
- Копія договору з постачальником;
- Документи, що підтверджують факт порушення умов договору (накладні, акти прийому-передачі, листування з постачальником);
- Розрахунок та підтвердження збитків, яких ви зазнали;
- Копії претензій або вимог, направлених постачальнику;
- Докази отримання постачальником ваших претензій.

5. **Медіація або арбітраж**: Якщо в договорі передбачено можливість вирішення спорів шляхом медіації або арбітражу, ви можете скористатися цими механізмами як альтернативою судовому розгляду.

Звернення до суду чи арбітражу є крайнім заходом, тому рекомендується попередньо спробувати всі можливі способи досудового врегулювання конфлікту.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Шарлатанство
16:57, 12.11.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы