Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема зі спадкоємістю нерухомості

1
17:15, 20.09.2024
Проблема зі спадкоємістю нерухомості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я є громадянином України, який проживає за кордоном, та маю питання щодо спадкоємістю нерухомості, що залишилася після смерті моєї мами. Моя мама померла в Україні, як громадянка України, залишивши за собою квартиру, яка була зареєстрована на її ім'я. Я є єдиним спадкоємцем за законом, так як у мене немає братів або сестер, а мій батько помер ще до смерті мами. Проте, квартира була куплена моїми батьками ще в радянські часи, тому документи на право власності оформлені не за сучасними стандартами. Я хотів би відкрити спадкову справу в Україні, але я не маю змогу приїхати в Україну через обмеження пов'язані з COVID-19. Як я можу вирішити цю проблему, не виїжджаючи з країни проживання? Чи можливо отримати право власності на нерухомість, яка була придбана ще в радянські часи, за сучасними законами України? Чи потрібно мені звертатися до українського консульства у моїй країні проживання, або я можу надіслати документи поштою? Чи можливо діяти через довіреність, і якщо так, то які вимоги до довіреності?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:06, 20.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У вашій ситуації, як спадкоємцю за законом, вам необхідно дотримуватися певного порядку дій для оформлення спадщини на нерухомість в Україні. Відповідно до статті 1220 Цивільного кодексу України, спадщина відкривається за останнім місцем проживання спадкодавця. Як ви зазначили, ваша мама померла в Україні, тому спадкова справа відкривається в Україні.

Для відкриття спадкової справи вам необхідно звернутися до нотаріуса в Україні за місцем знаходження спадкового майна або за останнім місцем проживання спадкодавця. Згідно з пунктом 1 статті 1269 Цивільного кодексу України, ви маєте шість місяців з дня відкриття спадщини для прийняття спадщини.

Якщо ви не можете приїхати в Україну, ви можете діяти через довіреність. Відповідно до статті 244 Цивільного кодексу України, довіреність може бути видана на третю особу, яка зможе представляти ваші інтереси в Україні. Довіреність повинна бути нотаріально посвідчена. Якщо ви перебуваєте за кордоном, ви можете оформити довіреність у консульстві України, що має повноваження посвідчувати такі документи.

Щодо документів на нерухомість, вони можуть бути визнані дійсними за умови, що вони підтверджують право власності. В Україні діють положення Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", який передбачає можливість приведення документів у відповідність до вимог сучасного законодавства. Вам може знадобитися звернутися до нотаріуса або юриста для уточнення усіх деталей і, можливо, проведення додаткових процедур з метою узаконення права власності.

Отже, ви можете діяти через довіреність, звернутися до українського консульства для її оформлення, а також використовувати поштові відправлення для надсилання необхідних документів в Україну. Консультація з кваліфікованим юристом або нотаріусом допоможе вам врахувати всі нюанси і правильно оформити спадкове право.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Свідок
02:39, 17.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы