Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з правом на спадщину

1
13:12, 24.09.2024
Проблема з правом на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моє питання, шановний юрист, є досить складним і заплутаним. Я входжу до складу спадкоємців третього ступеня. Мій дядько, який мав двох дітей, помер, але він не залишив жодного заповіту. Його діти вже давно живуть в іншій країні, і вони відмовилися від своїх прав на спадщину. Якщо це має значення, то вони обидва були прийомними дітьми. Після відмови моїх двоюрідних братів та сестер, право на спадщину переходить до мене і моїх рідних. Але тут виникла проблема. Єдиний актив, який залишив мій дядько, це земельна ділянка. Як виявилося, на цій землі є борги за комунальні послуги, які перевищують вартість самої землі. Я не знаю, чи маю я право відмовитися від спадщини, як це зробили мої двоюрідні брати та сестри, чи зобов'язаний я виплатити борги? Якщо я відмовлюсь від спадщини, чи буде вона передана до держави, або вона перейде до спадкоємців наступного ступеня? І якщо я відмовлюсь від спадщини, чи буде це мати якісь наслідки для мене? Як я можу захистити свої права в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:29, 24.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Відповідно до статей 1223 та 1273 Цивільного кодексу України, ви маєте право відмовитися від прийняття спадщини. Відмова від спадщини здійснюється шляхом подачі заяви до нотаріуса за місцем відкриття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Це право є безумовним, і спадкодавці не зобов'язані пояснювати причини відмови.

Якщо ви відмовитеся від спадщини, вона буде передана наступним спадкоємцям за законом. У разі відсутності спадкоємців або їхньої відмови від спадщини, майно може перейти у власність держави, згідно зі статтею 1277 Цивільного кодексу України.

При відмові від спадщини ви не будете відповідати за борги спадкодавця, оскільки згідно зі статтею 1231 Цивільного кодексу України, спадкоємці відповідають за борги спадкодавця лише в межах вартості отриманого спадкового майна. Таким чином, якщо ви не приймаєте спадщину, на вас не буде покладено зобов'язань з погашення боргів, пов'язаних із спадковим майном.

Щоб захистити свої права, вам слід подати відмову від спадщини вчасно та у встановленій формі. Це дозволить уникнути небажаних фінансових зобов'язань і забезпечить захист ваших інтересів у цій ситуації. Звернення до нотаріуса або консультація з юристом може допомогти у правильному оформленні документів і роз'ясненні ваших прав та обов'язків.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


жилплошадь
12:59, 22.07.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы