Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення трудових прав в Україні: що робити?

1
19:41, 22.09.2024
Порушення трудових прав в Україні: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний юрист, я стикнувся зі складною ситуацією, яка стосується порушення моїх трудових прав. Впродовж довгого періоду я працював на одному з великих підприємств України, і, на жаль, став жертвою недбалого ставлення до своїх обов'язків з боку роботодавця. Питання, яке я хочу поставити перед вами, багатоаспектне і вимагає глибокого юридичного вивчення ситуації. Як я можу захистити свої права як працівника і отримати компенсацію за втрати, які я зазнав через безвідповідальність роботодавця? Відповідно до трудового законодавства України, я маю право на належні умови праці, включаючи дотримання стандартів безпеки, гігієни, розміру зарплати і графіка роботи. Однак, моя робота була пов'язана з постійними порушеннями цих норм, що призвело до втрати здоров'я і фінансових збитків. Мій роботодавець втручався в моє право на відпочинок, вимагаючи переробити, але не виплачував відповідні години. Крім того, я був змушений працювати в незадовільних умовах, що призвело до погіршення мого здоров'я. Якщо я звернуся до суду з вимогою про компенсацію, чи буде це ефективним рішенням? Які перспективи у такому випадку? Чи може мені допомогти адвокат з правами працівників в Україні? Які документи мені потрібно підготувати для судового процесу? Ваша консультація дуже важлива для мене, оскільки я хочу зрозуміти, як я можу забезпечити своє право на справедливі умови праці і отримати відшкодування за зазнані збитки. Будь-яка інформація, яку ви моєте надати, буде надзвичайно корисною. Дякую.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:08, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації є кілька важливих аспектів, які варто розглянути для захисту ваших трудових прав.

По-перше, згідно з Кодексом законів про працю України (КЗпП), ви маєте право на належні умови праці, які включають дотримання норм безпеки, гігієни та графіка роботи. Відповідно до статті 153 КЗпП, роботодавець зобов'язаний забезпечити безпечні та нешкідливі умови праці. Недотримання цих умов може бути підставою для звернення до суду з вимогою про компенсацію завданих вам збитків.

По-друге, якщо ви працювали понаднормово без відповідної оплати, це є порушенням статті 106 КЗпП, яка передбачає, що понаднормова робота повинна оплачуватися у підвищеному розмірі. Ваша вимога про компенсацію може включати відшкодування за невиплачені додаткові години.

Звернення до суду може бути ефективним рішенням, але підготовка до такого процесу вимагає зібрання необхідних доказів. Вам знадобляться такі документи:

1. Трудовий договір або інші документи, що підтверджують ваші трудові відносини.
2. Документи, що підтверджують порушення умов праці (акти перевірок, медичні висновки про погіршення здоров'я, фотографії робочого місця тощо).
3. Розрахунки невиплачених заробітних плат за понаднормову роботу.
4. Свідчення колег або інші докази, які можуть підтвердити факти порушень з боку роботодавця.

Адвокат, що спеціалізується на трудових спорах, може надати вам професійну допомогу у складанні позову, зборі доказів та представництві в суді. Його участь може значно підвищити шанси на успішне вирішення справи на вашу користь.

Також ви можете звернутися до Державної служби України з питань праці, яка має повноваження щодо перевірок дотримання трудового законодавства роботодавцями.

Сподіваюся, ця інформація допоможе вам у захисті ваших прав.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы