Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Порушення моїх прав за кордоном: що робити?

1
02:08, 21.09.2024
Порушення моїх прав за кордоном: що робити?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянин України, тимчасово перебуваю за кордоном - у Німеччині, де я працюю вже більше року. Нещодавно я став жертвою дискримінації на робочому місці від мого безпосереднього керівника - він постійно висловлює образливі коментарі національного характеру, а також видає мені непомірно великий обсяг роботи порівняно з іншими співробітниками. Я вже звертався до вищого керівництва компанії, але вони відмовилися втручатися в ситуацію. Чи можу я захистити свої права як громадянин України, звернувшись до юридичних органів нашої держави, чи це питання повинно вирішуватися виключно за законодавством країни, в якій я перебуваю? Які документи та докази мені потрібно зібрати для того, щоб підтвердити факт дискримінації на робочому місці? Чи є в Україні законодавчі акти, які регулюють захист прав громадян за кордоном, і які саме? Чи можу я розраховувати на допомогу від консульства України в Німеччині, і якщо так, то як саме вони можуть мені допомогти?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:50, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Ваша ситуація, пов'язана з дискримінацією на робочому місці за кордоном, регулюється в першу чергу законодавством країни, в якій ви працюєте, тобто Німеччини. Згідно з німецьким законодавством, дискримінація на робочому місці заборонена, і ви маєте право захищати свої права через відповідні органи цієї країни.

Однак, як громадянин України, ви також маєте право звернутися за підтримкою до консульських установ України за кордоном. Відповідно до Закону України "Про закордонні дипломатичні установи України", консульства мають обов'язок захищати права та інтереси громадян України, які перебувають за кордоном (ст. 20). Консульство може надати вам консультацію, допомогти в комунікації з місцевими органами чи порадити адвоката, який спеціалізується на подібних питаннях у Німеччині.

Щодо збору доказів дискримінації, вам слід зібрати наступні документи та матеріали:
1. Письмові свідчення про дискримінаційні дії вашого керівника (електронні листи, повідомлення, записки).
2. Свідчення колег, якщо вони готові підтримати вашу позицію.
3. Документи, що підтверджують нерівномірний розподіл робочого навантаження (наприклад, графіки роботи, звіти).
4. Записи розмов з керівником або вищим керівництвом (якщо такі є і якщо їх записування не порушує законодавство Німеччини).

В Україні, ваші права як громадянина захищаються Конституцією України, яка гарантує захист прав і свобод громадян (ст. 25), а також можливість звернення до консульських установ. Відповідно до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства", захист прав українських громадян за кордоном здійснюється дипломатичними представництвами.

Отже, ви можете розраховувати на допомогу консульства, яке може порадити вам правові шляхи вирішення вашої проблеми в Німеччині та надати необхідну підтримку в межах своїх повноважень.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Убийотво
10:26, 14.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы