Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Поздравляем с Днём Защитника Отечества!
Дорогие друзья и гости сайта Advising! Примите наши искренние поздравления с этим чудесным праздником!

Під час випасу худоби загинула корова

1
13:01, 21.01.2016
Під час випасу худоби загинула корова
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня ми випасали худобу поблизу річки , на дворі був сильний туман і мороз , одна з корів забрила в річку і запутлась в
водоростях , доки ми її витягали вона майже захолола ,хазяїнів корови ми незмогли найти так як у корови не було бірок на вухах, було прийняте рішення вимушеного дорізу корови , щоб хоч якісь кошти вторгувати за неї, хазяйка корови відмовилась брати ці кошти і подала на нас в суд і вимагає 15 тис.грн за корову і 30 тис. морального відшкодування , документів у хазяйки на корову нема ніяких ,ні договору ні домовленостей між пастухами і хазяїнами нема. Відбулося вже два засідання , з нашої сторони ми забезпечили свідків , а хазяйка корови ні , бо вона даже незна їхньої адреси , але після першого засідання сказала що сама вручить їм повістки. (хазяйка цієї корови бивший працівник цього сусду) Підскажіть будьласка в нас і нашого адвоката таке враження що суд навмисно переносе рішення щоб вигадати ще щось.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:03, 21.01.2016
Консультирует юрист: Наталия Яцюк

Суд може визнати, що між сторонами була усна домовленість щодо випасання худоби та щодо прийнятих на себе зобов’язань відповідачем по збереженню худоби, ввіреної на випасання.
Врахуйте, що у відповідності з ст. ст. 1166, 1167 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними діями майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
ПРОТЕ івдповідальність за шкоду настає лише у випадку наявності чотирьох складових: наявності протиправної поведінки заподіювача шкоди, настання шкоди, причинного зв'язку між завданою шкодою і наслідками, що наступили та вини особи яка, завдала шкоди. Відповідальність за шкоду настає за наявності вини особи (умислу або необережності), якщо інше не встановлено договором або законом. Особа є невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання зобов'язання. Відсутність своєї вини доводить особа, яка порушила зобов'язання;
Займаєте активну позицію, подавайте письмові заперечення, долучайте до матеріалів довідки та документи, які б спростовували вашу вину, залучайте до участі у справі свідків, спростовуйте докази позивача, фіксуйте всі можливі порушення зі сторони суду ваших процесуальних прав, заявіть клопотання про фіксування судового процесу технічними засобами, у випадку упередженої поведінки судді – заявіть йому відвід, напишіть скаргу на дії судді голові суду. Все це вам буде необхідно і для належного розгляду справи і у випадку програшу – для оспорення судового рішення в апеляційному порядку.

______________
C уважением, Яцюк Наталия (098)4146540, natasha-lawyer@yandex.ru
top


Другие консультации


Заем денег
01:06, 05.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы