Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Під час випасу худоби загинула корова

1
13:01, 21.01.2016
Під час випасу худоби загинула корова
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня ми випасали худобу поблизу річки , на дворі був сильний туман і мороз , одна з корів забрила в річку і запутлась в
водоростях , доки ми її витягали вона майже захолола ,хазяїнів корови ми незмогли найти так як у корови не було бірок на вухах, було прийняте рішення вимушеного дорізу корови , щоб хоч якісь кошти вторгувати за неї, хазяйка корови відмовилась брати ці кошти і подала на нас в суд і вимагає 15 тис.грн за корову і 30 тис. морального відшкодування , документів у хазяйки на корову нема ніяких ,ні договору ні домовленостей між пастухами і хазяїнами нема. Відбулося вже два засідання , з нашої сторони ми забезпечили свідків , а хазяйка корови ні , бо вона даже незна їхньої адреси , але після першого засідання сказала що сама вручить їм повістки. (хазяйка цієї корови бивший працівник цього сусду) Підскажіть будьласка в нас і нашого адвоката таке враження що суд навмисно переносе рішення щоб вигадати ще щось.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:03, 21.01.2016
Консультирует юрист: Наталия Яцюк

Суд може визнати, що між сторонами була усна домовленість щодо випасання худоби та щодо прийнятих на себе зобов’язань відповідачем по збереженню худоби, ввіреної на випасання.
Врахуйте, що у відповідності з ст. ст. 1166, 1167 Цивільного кодексу України майнова шкода, завдана неправомірними діями майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.
ПРОТЕ івдповідальність за шкоду настає лише у випадку наявності чотирьох складових: наявності протиправної поведінки заподіювача шкоди, настання шкоди, причинного зв'язку між завданою шкодою і наслідками, що наступили та вини особи яка, завдала шкоди. Відповідальність за шкоду настає за наявності вини особи (умислу або необережності), якщо інше не встановлено договором або законом. Особа є невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів щодо належного виконання зобов'язання. Відсутність своєї вини доводить особа, яка порушила зобов'язання;
Займаєте активну позицію, подавайте письмові заперечення, долучайте до матеріалів довідки та документи, які б спростовували вашу вину, залучайте до участі у справі свідків, спростовуйте докази позивача, фіксуйте всі можливі порушення зі сторони суду ваших процесуальних прав, заявіть клопотання про фіксування судового процесу технічними засобами, у випадку упередженої поведінки судді – заявіть йому відвід, напишіть скаргу на дії судді голові суду. Все це вам буде необхідно і для належного розгляду справи і у випадку програшу – для оспорення судового рішення в апеляційному порядку.

______________
C уважением, Яцюк Наталия (098)4146540, natasha-lawyer@yandex.ru
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}