Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невизначеність власності на спільне майно після розірвання шлюбу

1
22:09, 20.09.2024
Невизначеність власності на спільне майно після розірвання шлюбу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, недавно розірвав шлюб зі своєю дружиною. Протягом нашого шлюбу ми набули певне майно, яке зараз стало причиною нашого спору, оскільки ми не можемо вирішити, кому належить це майно. Відомо, що законодавство України визначає спільне майно як майно, набуте подружжям під час шлюбу. Але наш випадок унікальний, оскільки деяке майно було придбане з коштів, які я отримав від спадщини від моїх батьків. Якщо врахувати, що спадщина є винятком із загального правила і не вважається спільним майном, чи може моя колишня дружина претендувати на це майно? Які юридичні кроки я повинен зробити, щоб захистити свої права на це майно? Чи є в Україні практика вирішення подібних спорів, і які норми законодавства я повинен використати, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:05, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Відповідно до законодавства України, питання розподілу майна подружжя при розлученні регулюється Сімейним кодексом України. Згідно зі статтею 60 Сімейного кодексу, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю. Однак, стаття 57 цього ж кодексу встановлює винятки, зокрема майно, отримане одним із подружжя в спадщину, є його особистою приватною власністю.

У вашому випадку, якщо майно було придбане за кошти, отримані від спадщини, воно може вважатися вашою особистою власністю. Це означає, що ваша колишня дружина не може претендувати на це майно як на спільну сумісну власність. Проте, для захисту своїх прав, вам слід мати докази, що підтверджують, що саме спадкові кошти були використані на придбання цього майна (наприклад, документи про отримання спадщини, банківські виписки).

Щоб захистити свої права, ви можете звернутися до суду з позовом про визнання майна особистою приватною власністю. При цьому важливо надати всі необхідні докази для підтвердження своїх вимог.

Щодо судової практики, в Україні існує багато випадків, коли суди визнавали майно особистою власністю одного з подружжя, якщо було доведено, що воно придбане за кошти, які не є спільними. Обов'язково консультуйтеся з адвокатом, який спеціалізується на сімейному праві, щоб забезпечити правильне оформлення позову та зібрання всіх необхідних доказів.

Таким чином, основними кроками є консультація з юристом, підготовка доказової бази та подача позову до суду про визнання майна вашою особистою приватною власністю на підставі статей 57 і 60 Сімейного кодексу України.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы