Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Невідомість спадкоємості

1
13:26, 20.09.2024
Невідомість спадкоємості
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я втратив свого батька близько року тому і він залишив мені у спадок будинок, який був його єдиною власністю. Однак, я не мав можливості відвідати Україну для оформлення документів на спадщину через свою працю за кордоном. Тепер, коли я вже маю можливість це зробити, я з'ясував, що мій дядько, брат мого батька, уже оформив цей будинок на себе, заявивши, що мій батько перед смертю передав йому цю власність. Я впевнений, що мій батько не мав наміру передавати будинок дядькові, тому мені потрібна юридична допомога. Який процес мені потрібно пройти, щоб визнати цей передачу власності недійсною та оформити спадщину на мене? Які документи я маю надати для цього? Якщо мій дядько вже зареєстрував будинок на себе, чи можу я все ще заявити на нього свої права?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:18, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо вчасно відреагувати та звернутися до суду з метою захисту ваших прав як спадкоємця. В Україні спадкові відносини регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ). Зокрема, питання спадкування визначені у книзі шостій ЦКУ.

По-перше, важливо визначити, чи було складено заповіт вашим батьком. За відсутності заповіту спадкування відбувається за законом, тобто спадкоємцями першої черги є діти спадкодавця, його батьки та подружжя (стаття 1261 ЦКУ). Якщо ви не були позбавлені спадщини і єдиним спадкоємцем, то у вас є право на цей будинок.

Щоб визнати передачу власності на дядька недійсною, потрібно подати позов до суду про визнання недійсним правочину, на підставі якого була проведена реєстрація права власності на вашого дядька. Ви можете оскаржити цей правочин, якщо вважаєте, що він укладений обманним шляхом або під тиском. Відповідно до статті 203 ЦКУ, правочин є недійсним, якщо не відповідає вимогам закону.

Для цього вам необхідно зібрати докази, що підтверджують вашу правоту. Це можуть бути свідчення свідків, документи, які підтверджують ваше право на спадщину (свідоцтво про смерть батька, документи про родинний зв'язок), та інші докази, які можуть засвідчити факт шахрайства чи обману.

Щодо можливості заявити свої права на будинок, навіть після того, як дядько зареєстрував його на себе, вам необхідно звернутися до суду з позовом про визнання права власності на спадкове майно. Якщо суд визнає правочин, за яким дядько оформив на себе власність, недійсним, це буде підставою для внесення змін до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Крім того, вам може знадобитися отримати свідоцтво про право на спадщину. Відповідно до статті 1296 ЦКУ, свідоцтво про право на спадщину видається нотаріусом після закінчення шести місяців з дня відкриття спадщини.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе вам з підготовкою позовних документів та представництвом ваших інтересів у суді.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы