Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливість в отриманні спадку

1
16:00, 20.09.2024
Несправедливість в отриманні спадку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Отже, мені потрібна ваша допомога у вкрай заплутаному та чутливому для мене питанні, яке включає в себе відносини в сім'ї, право власності та спадкування. Моя проблема полягає в тому, що мій батько, що помер від нещодавно, залишив за собою велику кількість нерухомості та інших цінностей. Він був розлучений з моєю матір'ю на момент своєї смерті, але ми з братом все ще є його законними нащадками. Проте, в тестаменті, який був знайдений після його смерті, вказано, що весь його майно передається його новій дружині і її дітям. Мій брат і я були шоковані цим відкриттям, оскільки ми завжди були близькими з нашим батьком і не очікували такого повороту подій. Тут виникає питання: які юридичні кроки я можу зробити, щоб відстояти свої права на спадок, враховуючи що тестамент був написаний після розлучення моїх батьків і що я є законним нащадком? Чи може нова дружина мого батька повністю виключити нас з процесу спадкування, незважаючи на наше законне право? Чи є в українському законодавстві заходи, які можуть захистити мої інтереси в цій ситуації?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:45, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашій ситуації важливо враховувати декілька аспектів українського законодавства, що регулюють спадкові відносини. По-перше, необхідно з'ясувати, чи був заповіт складений з дотриманням усіх вимог законодавства.

Відповідно до статті 1233 Цивільного кодексу України, заповіт є особистим розпорядженням фізичної особи на випадок її смерті. Заповідач має право розпорядитися своїм майном на користь будь-яких осіб, але при цьому слід враховувати право на обов'язкову частку у спадщині.

Згідно зі статтею 1241 Цивільного кодексу України, право на обов'язкову частку в спадщині мають, незалежно від змісту заповіту, малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки. Ці особи мають право на половину частки, яка б належала їм у разі спадкування за законом.

Якщо ви або ваш брат потрапляєте під цю категорію (наприклад, якщо ви є непрацездатними), ви можете претендувати на обов'язкову частку в спадщині, навіть якщо вона не передбачена заповітом.

Також необхідно перевірити, чи був заповіт оскаржений з причини недійсності, наприклад, через недієздатність заповідача на момент його складання, примус або обман. Це можна зробити відповідно до статті 1257 Цивільного кодексу України, яка передбачає можливість визнання заповіту недійсним через порушення вимог щодо його складання.

Для захисту своїх інтересів рекомендується звернутися до адвоката, який спеціалізується на спадкових справах. Це допоможе оцінити всі можливі варіанти дій та забезпечити належний захист ваших прав у суді.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


gthtnby rjhljye
21:29, 25.08.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы