Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Несправедливість поділу спільного майна після розлучення

1
21:00, 20.09.2024
Несправедливість поділу спільного майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як правильно поділити спільне майно після розірвання шлюбних зв'язків, якщо протягом багатьох років шлюбу обидва подружжя спільно працювали та вкладалися в його придбання, але в період останніх кількох років один з подружжя, замість того, щоб працювати та вносити свій вклад, вирішив віддатися неробству та витрачати сімейні заощадження на власні задоволення, в той час як другий подружжя продовжував працювати та вкладатися в сімейні потреби. Чи може це бути взято до уваги під час поділу спільного майна, якщо врахувати, що усі речі були куплені на гроші, зароблені обома подружжями, але в останні роки вони були витрачені лише одним з них? Чи можливо врахувати цю ситуацію при поділі майна, та які юридичні кроки потрібно здійснити для цього?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
21:15, 20.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Поділ спільного майна подружжя в Україні регулюється Сімейним кодексом України (СКУ). Згідно з частиною першою статті 60 СКУ, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім’я воно було придбане або ким саме з подружжя внесено кошти.

Однак, при розгляді справ про поділ спільного майна суд може враховувати обставини, які можуть вплинути на справедливий розподіл. Наприклад, згідно з частиною другою статті 70 СКУ, суд може відступити від принципу рівності часток, якщо один з подружжя витратив спільні кошти на власні потреби або якщо його поведінка суперечила інтересам сім’ї.

Таким чином, у вашій ситуації можна звернутися до суду з вимогою про поділ спільного майна, надавши докази того, що один з подружжя не вносив вклад у сімейний бюджет чи витрачав сімейні заощадження на власні потреби. Це можуть бути банківські виписки, свідчення свідків, документи про доходи тощо.

Юридичні кроки, які слід здійснити:

1. Звернутися до адвоката для отримання консультації та підготовки позовної заяви.
2. Зібрати докази, що підтверджують нерівномірний внесок у сімейний бюджет і невиправдане використання коштів одним із подружжя.
3. Подати позовну заяву до суду про поділ спільного майна з додаванням зібраних доказів.
4. Участь у судовому процесі, надання доказів і аргументів на користь вашої позиції.

Таким чином, врахування ситуації з нерівномірним внеском у сімейний бюджет можливо, якщо ви надасте відповідні докази та обґрунтування.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Кредит
07:59, 04.07.2011
Как мне быть ?
20:35, 21.05.2019

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы