Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Неправомірні дії громадської організації

1
21:42, 23.09.2024
Неправомірні дії громадської організації
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Маючи на увазі, що я є членом певної громадської організації, я зіткнувся з неприємною ситуацією, яка стосується, на мою думку, порушення моїх прав та інтересів. Це сталося внаслідок рішень, прийнятих керівництвом організації, які, на мою думку, вийшли за рамки їхніх повноважень, встановлених статутом організації, та є неправомірними. Хочу зазначити, що мої спроби вирішити цю проблему внутрішніми шляхами, зокрема, через звернення до керівництва організації та спроби внести питання на порядок денний зборів членів організації, не призвели до бажаного результату. Моє питання для юриста полягає в наступному: які є юридичні механізми вирішення цього конфлікту? Чи маю я право звернутися до суду з позовом про визнання дій керівництва організації неправомірними, а рішення - недійсними? Чи є інші можливості вирішення цього питання, наприклад, через звернення до державних органів, які здійснюють контроль за діяльністю громадських організацій? Чи можна використовувати медіацію або інші методи врегулювання спорів? Які юридичні наслідки можуть виникнути у мене та у керівництва організації в разі вирішення цього питання через суд?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:32, 23.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадку, коли виникає ситуація, пов'язана з можливим порушенням ваших прав у громадській організації, існує кілька юридичних шляхів для вирішення конфлікту.

По-перше, відповідно до статті 16 Закону України "Про громадські об'єднання", член громадської організації має право оскаржувати рішення, дії або бездіяльність керівних органів цієї організації, якщо вони порушують його права та законні інтереси. Це може бути зроблено через судовий розгляд.

Щодо можливості звернення до суду, то ви маєте право подати позов про визнання дій керівництва організації неправомірними, а рішень - недійсними. У такому випадку, слід звернутися до адміністративного суду, оскільки такі справи підпадають під юрисдикцію адміністративного судочинства. Відповідно до статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України, суди розглядають справи щодо оскарження актів, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, у тому числі громадських організацій.

Крім того, ви можете звернутися до державних органів, які здійснюють контроль за діяльністю громадських організацій, таких як Міністерство юстиції України. Вони можуть провести перевірку законності діяльності організації та її керівних органів.

Щодо медіації та інших альтернативних способів вирішення спорів, вони також можуть бути корисними. За бажанням сторін, конфлікт може бути вирішено за допомогою медіації, яка є добровільним процесом і базується на досягненні взаємовигідного рішення. Це може допомогти уникнути тривалих судових розглядів.

Юридичні наслідки вирішення питання через суд можуть включати скасування незаконних рішень, відновлення порушених прав, а також можливі фінансові наслідки у вигляді покриття судових витрат. Для керівництва організації це може призвести до втрати довіри з боку членів організації та можливих змін у керівному складі.

Рекомендується проконсультуватися з адвокатом, який допоможе визначити найкращу стратегію у вашій ситуації та підготувати необхідні документи для суду або інших процедур.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы