Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки субаренди: права та обов'язки

1
02:11, 21.09.2024
Наслідки субаренди: права та обов'язки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як особа, що здійснила субаренду своєї нежитлової приміщенної власності, стикаюся з комплексними юридичними питаннями, що виникли у зв'язку з низкою обставин. Особливо це стосується відносин з субарендарем, який недотримується умов укладеного договору, та з орендарем, який не був проінформований про субаренду. Які юридичні дії я можу здійснити щодо субарендаря? Чи можу я вимагати від нього компенсації за причинені збитки? І які можуть бути юридичні наслідки для мене як суборендодавця, якщо орендар подасть на мене до суду за порушення умов договору оренди? Які права і обов'язки я маю в цій ситуації, та які кроки я маю здійснити, щоб максимально захистити свої інтереси? Як впливає субаренда на мої податкові обов'язки? Які юридичні ризики я можу зустріти, якщо ситуація не буде врегульована належним чином?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:54, 21.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Щоб вирішити ситуацію з субарендарем, спершу потрібно перевірити умови договору субаренди, що визначають права та обов'язки сторін. Якщо субарендар порушує умови договору, ви маєте право вимагати від нього виконання зобов'язань відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України (ЦКУ). У разі невиконання зобов'язань, ви можете звернутися до суду з позовом про стягнення збитків згідно зі статтею 611 ЦКУ.

Що стосується відносин з орендарем, важливо перевірити, чи містить ваш договір оренди заборону або обмеження на субаренду. За відсутності такої заборони, ваша субаренда, ймовірно, є законною. Однак, якщо у договорі оренди було передбачено необхідність отримати згоду орендаря на субаренду, то її відсутність може становити порушення умов договору. У такому випадку орендар має право вимагати від вас відшкодування збитків або розірвання договору оренди (стаття 783 ЦКУ).

Щодо податкових зобов'язань, субаренда може вплинути на ваші податкові зобов'язання як фізичної особи-підприємця або юридичної особи. Ви повинні задекларувати доходи від субаренди та сплатити відповідні податки згідно з Податковим кодексом України. Невиконання податкових зобов'язань може призвести до штрафів та інших санкцій.

Для захисту своїх інтересів, рекомендується:

1. Провести правовий аналіз умов договорів оренди та субаренди.
2. Звернутися за правовою консультацією до юриста.
3. Вести переговори з орендарем та субарендарем для врегулювання ситуації.
4. При необхідності, підготувати та подати позов до суду щодо захисту своїх прав.

Юридичні ризики включають можливість судових спорів, фінансових втрат через штрафи або збитки, а також репутаційні ризики. Вчасне правове врегулювання ситуації може допомогти уникнути цих наслідків.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Образование
19:27, 05.05.2015

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы