Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Інші спадкоємці без мого попередження

1
08:18, 07.03.2018
Інші спадкоємці без мого попередження
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Мене звати Світлана. У нашій родині сталося горе - загинув батько. Я являюсь його спадкоємицею, я - єдина спадкоємиця, його дочка. Я за ним доглядала, його похорон теж я одна. Потім я звернулася в нотаріальну контору за тим, щоб прийняти спадщину, але нотаріус мені сказав, що цього робити не потрібно, щоб я прийшла через півроку і відразу ж оформила на себе татову нерухомість, а саме, будинок.

До нотаріуса я потрапила через 8 місяців після дня смерті мого тата. Тоді я і дізналася, що половина будинку мого батька оформлена на його онука. Це син мого брата. Він загинув аж цілих 15 років тому. Але як це можливо, адже нотаріус не говорив мені про те, що є інші спадкоємці, і вони теж можуть претендувати на майно мого батька? Допоможіть розібратись! Чи можу я відновити справедливість?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
08:26, 07.03.2018
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Законодавство нашої країни свідчить: протягом півроку з дня смерті спадкодавця є можливість прийняти спадщину, а ось після півроку з дня смерті спадкодавця цей спадок можна оформити. Ви прийняли спадщину, але ж ви не відкривали спадкову справу у нотаріуса. А ось онук вашого батька спадок прийняв і встиг відкрити цю саме справу протягом півроку з дня смерті вашого батька. Виходить, все по закону. Онук вашого батька не потребував вашої консультації, йому не потрібні були ваші поради.
Тому він просто взяв і оформив частину спадщини на своє ім'я. Це - в рамках закону.

Напевно, ви вважаєте, що нотаріус порушив закон. Насправді, це не так. Він діяв в рамках законодавства. Ви не написали заяву про те, що готові прийняти спадщину. Тому нотаріус і не повідомив про те, що є інші спадкоємці першої черги.
Як стало зрозуміло з вашого листа, у вашого тата було двоє дітей: ви, його дочка, і син, який помер 15 років тому. Але у нього залишився син. Значить, він є спадкоємцем за поданням. Має право отримати спадщину замість свого батька.
На даний момент ваші діти, Світлано, не можуть бути пред'явлені в якості спадкоємців першої черги. Ваші онуки є спадкоємцями тільки 5 черги для вашого батька. А внук вашого батька, який був сином брата, який помер 15 років тому, за законом оформив спадщину. Він є спадкоємцем першої черги за правом представлення.

Ваше обурення, звичайно, зрозуміло. Адже ви доглядали за, можливо, хворим батьком, витрачали гроші на його похорон, а це – дійсно, значна сума, і отримали лише частину будинку. Що тепер робити? Насправді, оскаржити цей момент вже не можна. Вам потрібно спробувати домовитися з онуком вашого батька, рідним сином вашого брата, можливо, він захоче продати вам частину свого майна. Взагалі, в подібній ситуації залишений заповіт допоміг би уникнути подібних неприємних ситуацій.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы