Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Должен ли ВУЗ обеспечить віпускника-бюджетника работой?

1
20:02, 27.07.2012
Должен ли ВУЗ обеспечить віпускника-бюджетника работой?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Дивіться така ситуація. я випускник бакалаврату Чернігівського державного технологічного університету, юридичного факультету. я бюджетниця. в даний момент після випуску я роботу не можу знайти, а наш чудовий вуз не забезпечив мене направленням на роботу. в свою чергу я вирішила стати на облік до центру зайнятості для пошуку підходящої роботи , але там сказали, що мені як бюджетнику треба з ВНЗ довідка про право самостійногопошуку роботи. зателефонувавши в ЧДТУ мені повідомили що таку довідку не видадуть, так як я САМА повинна знайти роботу інакше повинна буду компенсувати вартість навчання за 4 роки. так шановні колеги, поясніть мені, чому я повинна сама шукати роботу, якщо ВУЗ за всіма нормативними актами (по-перше договір укладений з ВУЗом, а по друге відповідно до Порядку працевлаштування випускніиків, які навчаюсь за державним замовленням)? чесно не зрозумію ... вони мені відмовляються давати довідку про самостійне пошуку роботи і не дали ніякого направлення на роботу, хоча повинні були ... тепер виходить, що я не можу і сама знайти роботу і не можу попросити допомоги у держави з працевлаштування через центр зайнятості, допоможіть вирішити проблемку, як ви думаєте? правильно чинить ВУЗ?
А ще прблема до цього ж така : я в 2008 році вступала до Чернігівського державного Інституту права, соціальніх Технологія та праці, з ними Як державники ми уклали угоду, в якій "чорним по білому" написано, Що ВНЗ зобов'язується після Закінчення Забезпечити місцем працевлаштування де я повинна відпрацюваті не менше 3-х років. у 2011 році ЧДІПСТтП увівбрав в собі Чернігівський державний технологічний університет, и ЧДІПСТтП Вже не існує, угоди ж Ніхто не переукладав, але згодом , з нас стали Вимагати Довідки з якогось Місця такого змісту "..... (організація) просити направити на роботу випускника ЧДТУ .... факультету, на посаду ... " . відповіжно зараз говорять, Що ми повинні там працювати. Але . Як Ви бачите з цієї Довідки, організація НЕ каже, Що візьме на роботу, а Лише ПРОСИТь направити . а я при отриманні диплому ніякого направлення не Отримала , навіть до тієї організіції з якої бралася довідка, тому и Вимагати працевлаштування в ній я не Можу.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:34, 28.07.2012
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Если в договоре так написано - обращайтесь в суд пусть ВУЗ исполняет условия договора!

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы